Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan számolható ki, hogy...

Hogyan számolható ki, hogy valakinek melyik hónapban (héten, napon), van nagyobb esélye a szerencsére? (pl. nyerni valamelyik szerencsejátékon)

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

hat nem lesz szimpatikus a valaszom, de sehogy. es ez 100% .


jon majd az ezokommando es szajkozza, hogy hogy lehet kiszamolni, es ha nem sikerul nyerned akkor majd azt mondjak, hogy senki nem allitotta, hogy nyersz is, csak azt, hogy nagyobb az eselyed, de ez nem szamit, mert sehogy.


az egyetlen ahol tudod novelni a nyeresi eselyed, az a black jack, de azt is csak szemelyesen (nem gepikaszinoban) es ott is csak hosszutavon kartyaszamolassal.

Ehhez viszont kell:

tehetseg, keszpenz, es sok sok ido es turelem.

2011. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BaKs ***** válasza:
Így igaz, ez ezósok nagyon királyok, legalábbis átverésben, mert egyik napod sem szerencsésebb a másiknál. Persze ha jól tudsz csalni, akkor nőnek az esélyeid. De ha ragaszkodsz hozzá, nekem a péntek 13 be szokott jönni. :D
2011. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Állítólag a bolygóállásoktól függ. Nem vagyok ezos, csak nemrég olvastam, hogy sok minden múlik azon, hogy éppen milyen lesz egy adott időszakod, hogy hol állnak éppen a bolygók. És, ha megkérhetem ne pontozzatok le :) köszi
2011. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nah figyu,

Tévé bekapcs. --> m1 vagy m2-re átváltasz --> teletex --> horoszkóp részt kikeresed --> továbblapozol 1-et vagy 2-őt --> és volala, a szerencsejátékosok horoszkópjához értél.

Remélem segítettem ezzel :)

2011. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!