Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Mit lehet ilyenkor tenni? (Diákmunka) FONTOS (Többi lent)

Figyelt kérdés

Mekinél dolgoztam tavaly nyáron, megbeszéltem az egyik műszakvezetővel nyár végén hogy csak a következő nyáron jönnék, és a diákszövetkezetnek is elmondtam, azt mondták rendben van

Vissza is mentem most, és azt mondták hogy tavaly csak úgy eltüntem és nem szóltam, pedig a diákszövetkezet állítólag hívta a vezetőséget is vagy kiket, hogy inaktív leszek



2019. júl. 25. 18:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hol tudnék dolgozni?
2019. júl. 27. 12:48
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézz körül pl. itt:

[link]

De nyilván egy csomó más hasonló oldal is van. Vagy kezdd úgy, nulláról, ahogy tavaly nyáron, amikor rátaláltál a mekis melóra.

2019. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Különben helyileg hol keresel munkát?
2019. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
15.kerületben
2019. júl. 28. 00:16
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem kemény vidékről van szó, ahol ennyire nincs munkalehetőség diákoknak.

A Pólusban minden 2. üzletben diákok dolgoznak. A budapesti fürdők tele vannak diák alkalmazottakkal. Ha ennyire a gyorsétterem a pálya, ott van a Burger King és a KFC.

2019. júl. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

azon a linken kiderul, hogy budapest barmelyik mekijet valaszthatod diakszovetkezeten keresztul is, hogy jobban vedve legyel, mint az, aki csak ugy az utcarol bemegy, hogy van-e munka

de egyebkent igen, van, budapesten egy csomo, a boltok bejaratanal is ki van irva, hogy pontosan hova kit keresnek, es van, hogy ugyanoda mindjart negy fot is felvennenek

2019. júl. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Rendben van köszönöm a válaszokat
2019. júl. 28. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!