Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Diákmunka? Hogy van ez a...

Diákmunka? Hogy van ez a rendszer?

Figyelt kérdés
Hány éves kortól lehet vállalni pl.nyárra munkát?Csak 16 éves kortól,vagy akár már 14 évesen is?

2019. ápr. 12. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
15 évesen vállalhat vki diákmunkát, de kell hozzá szülői beleegyezés.
2019. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én jelenleg is diakmunkázok, úgy gondolom van tapasztalatom benne.

Először is a legfontosabb, hogy HOL és MIT akarsz dolgozni.

16 évesen szülővel kell menni, mert te nem írhatsz alá, nem vagy nagykorú. 14 évesen túl fiatal vagy szerintem.

Vannak olyan helyek, ahol nem szeretik, amikor valaki ilyen fiatal(futár munka), és vannak olyan helyek ahol mindegy(ilyen pl Tesco - arufeltolto)

Nálunk legalábbis így volt.

N

2019. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Igen,én is mondtam a húgomnak,hogy meg fiatal és várjon egy pár évet,de mar nagyon ki szeretné próbalni a munkát,úgy,hogy pénzt is kap:D

2019. ápr. 12. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 vagyok :)

Jön a nyár, van esélye: fagyizni, kajáldában(strandon) besegíteni, vagy ha nem finnyás “alja” munkára, lehet takarítani is, szintén strand környékén rengeteg apartman van.

Vagy gesz évben lehet újságothordani és/vagy szórólapozni(a helyi lapokat általában helyben nyomtatják, úgyhogy a nyomdában érdemes utánakérdezni)

Csak ötletek, ha mindenképpen szeretne valamit.

2019. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

15 éves kortól csak nyáron, szülői engedéllyel dolgozhat.

16 évesen bármikor szülői engedéllyel

2019. ápr. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!