Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves Lányok/Nők! Áruljátok...

Kedves Lányok/Nők! Áruljátok már el legyetek szívesek, hol lehet komolyan és normálisan ismerkedni ami általánosan elfogadott és tényleg olyan helyszín ahol ez megoldható?

Figyelt kérdés

-Mert, ha valaki interneten próbál az ciki/gáz.

- Könyvtár nem arra való, hogy ott pofázz.

- Élelmiszer boltban inkább családanyák járkálnak.

- Buszon/Metrón nem lehet a zajtól és a rendelkezésre álló nagyon kevés idő miatt, plusz sok ember áll körülötted és kellemetlen lehet a helyzet.

- Utcán megint csak nem szereti az ember, ha feltartóztatják mert nekem is minden bajom van, ha mennék valahová de kérdőívvel megállítanak, nemhogy egy pasi dumáját kelljen hallgatnom (szóval átérzem ott miért nem jó)

- Szórakozóhelyen megint nem lehet mert, ha egyből a számát kéred akkor azt hiszi csak szexre hajtasz és úgy áll hozzá, beszélgetni nem lehet a zene miatt és általában valamelyik félben van már pár vonóval ami megint nem szerencsés, plusz oda szórakozni jár az ember.

- Házibulikba akit nem hívnak az nem is tud bejutni.

- Kávézókban, ilyen helyeken pedig általában vagy várnak valakit vagy esznek, megint nem szeretik az emberek, ha megzavarják őket.

- Fesztiválokra, ha valaki nem jár akkor csak azért nem megy el és ugye ott általában a barátnőikkel vannak és a zenekarok érdeklik őket, plusz megint ott az előítélet, hogy "biztos csak szexet akar".

- Múzeumokba ki jár egyedül?

- Mozikban/Színházakban az előadás érdekli az embert, ha már fizetett rá nem pedig az, hogy valaki folyton mellette pofázzon és elvonja a figyelmét, idegesítse, ne lássa az előadást, valamint a többi néző is megszólja.

- Vonaton talán lehet de általában a lányok fülében Iphone/Ipod vagy egyéb zene miközben olvasnak is, most csak nem szimpatikus megzavarni őket ilyenkor (plusz akinek nem kell vonattal járkálnia sehová az mit mondjon, ha a lány rákérdez hová megy? Azt, hogy csak úgy vonatozom !?)

- Ilyen randiszervezőkre (villám randi például) nem bíznám magam, ha már lányt akarok szerezni azt önerőből csinálom nem pedig egy végképp elkeseredett lépésre bírom magam.

- Swinger klubokba pedig dugni jár a nép nem ismerkedni.


Szóval talán egyetlen dolog maradt az pedig a baráti kör és azon emberek baráti körei ahol ismerkedni/beszélgetni lehet és mindkét félben felmerülhet egy párkapcsolat lehetősége.

De, ha valakinek nincs baráti köre akkor ezzel vége? És ne mondjátok, hogy olyan könnyű barátokat szerezni mert nem adhatsz fel egy hirdetést, hogy barátokat keresel.

Haverokat lehet akikkel talán, esetleg, néha megisztok 2-3 sört de ők nem barátok hanem ahogy a nevükben is van, csak haverok...


Ez a kérdés nem siránkozás vagy provokáció, egyszerűen sokan (lányok) írják ide oda, hogy itt sem jó ismerkedni mert ők nem ismerkednek utcán, szórakozóhelyen, interneten, stb.

De akkor hol kellene?



2013. nov. 10. 10:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

sehol.


komolyan sehol.


vagy szerencséd van és összejön egy csaj, vagy nem.


ez van.

2013. nov. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Az első kijelentés eleve ostobaság. Mi az, hogy neten ismerkedni ciki/gáz?? Ki szerint?

Sok ismerősöm van, akik ott találtak egymásra, többek között én is a párommal. Nincs abban semmi rossz szerintem, sőt izgalmas :)


27L

2013. nov. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
52%
Ismerkedni mindenhol lehet, de aki lúzer az lúzer
2013. nov. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

2#

Nagyon sokan mondják itt is, hogy neten ismerkedni gáz, írj csak ki erről egy kérdést. Plusz a jó párkereső oldalak fizetősek, csak lehúzás az egész, valamint ott sem képesek normálisan ismerkedni az emberek.

Szóval, oké megértem sok az üzenet és, ha valaki nem tetszik neki azt ignorálják de ez nem minőség ellenőrzés könyörgöm. Vagy nekem van ilyen furcsa értékrendem, hogy ha valakihez hozzászólnak üzenet formájában akkor illene legalább egy udvarias, nem bunkó egymondatos válasszal reagálni még akkor is, ha a válasz nemleges?

2013. nov. 10. 11:04
 5/34 anonim ***** válasza:

hűűűha, ezt jól összeszedted és én csak az első ponttal vitatkoznék, én eddig mindig neten ismerkedtem, ha dobsz rám egy privit szívesen mesélek.


a "van már bennetek pár vonóval" kifejezést viszont tévesen használod.


de szórakozó helyen is lehet, ha megtetszett egy lány, akkor annyi, hogy ne egyből a számát kérd el. táncoltasd meg, ha kölcsönös a szimpátia, akkor el is kérheted a számát. fesztiválokkal ugyan ez.

remélem tudtam segíteni valahogy.

2013. nov. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
34%

Az interneten keresztül ismerkedni nem feltétlenül gáz, ha TÁRKERESŐN teszed. Tehát nem facebookon meg itt a GYK-n kell nőt keresni, hanem az arra kitalált helyeken.


Egyébként az esetek 90%-na valóban a baráti kör a legjobb megoldás erre, hiszen azáltal sok helyre mész, sok új embert ismersz meg... és ne haragudj, de ha X éves létedre nem találsz olyan embereket, akiket barátaidnak nevezhetnél, akkor neked komoly szociális vagy pszichés problémáid vannak. Amíg ezeket nem rendezed, addig ne akarj barátnőt, mert egy antiszociális, magába fordult ember nem vonzó.

2013. nov. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
63%
Azért talán nem ennyire borús a helyzet. Én sokat ismerkedtem fesztiválokon, főleg fesztiválra tartó vonaton/buszon. Szerintem szórakozóhelyen is lehet, nem mindenki csak a szex miatt jár oda. Tanfolyamokon is simán lehet ismerkedni, összehozza az embereket a közös érdeklődési kör. Ha jár az ember kondiba, csoportos foglalkozásokra, ott is tud, ismertem meg ott pasikat már én is. Vagy ha van ey konrkét érdeklődési köröd, sokszor szervezenk közösséget helyben (pl. Anime társaság, vagy harcművészet, kreatív foglalkozás stb.)
2013. nov. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

6#

Hidd el, sokkal több normális lányt lányt ismertem meg itt mint társkeresőn valaha is fogok csak messze laknak. Szóval a társkereső talán egyetlen jó tulajdonsága, hogy hozzád közel élő lányokat mutat fel.

És, ha egész egyszerűen nem vagyok a társaság közepe akkor nem vagyok, ezen nincs mit változtatni. Így alakult az életem, ez van. Nem kell mindjárt a legrosszabb eshetőségre gondolni.

És nem gondolod, hogy épp a baráti társaság hiánya miatt vagyok befordult és nem fordítva?

2013. nov. 10. 11:09
 9/34 anonim ***** válasza:
48%

A kérdés jogos! Teljes mértékben! Bár vannak benne apró hiedelmek, mármint amiket én úgy látok, ezeket korrigálom:


Buszon és Metrón is lehet ismerkedni. Sok lány olvas ott és elég csak megkérdezni, hogy szia, ne haragudj, megkérdezhetem mit olvasol? Én is szeretek olvasni és kellene már egy jó könyv mostanság. Ennyi :)


Boltban is lehet ismerkedni: tegyük fel a kasszához menet előtted a sorban áll egy lány, kemény egy csomag abonett kenyérrel meg egy tejföllel a kezében. Odanyögöd neki fizetés előtt egy mosollyal, hogy azta, látom lakoma lesz nálatok ma este. :) Ha gondolod beugorhatok főzni hozzátok egy jó spagettit. Saját receptem van :D És ennyi. Persze van aki hülyén nézne rád, de nálam már kaptak erre :D


Fesztiválokon is lehet ismerkedni. Rengeteg normális lány jár oda, akik bizony nem csak a zene miatt mennek oda, hanem az ismerkedés végett. Minden csak a fellépésen múlik. Meg gondolj bele, nyert ügy a fesztivál, mert ha látod, hogy ott csápol, odaszambázol, bemutatkozol és érdeklődsz, hogy mi a kedvenc száma az aktuálisan játszó bandától? Mennyire szereti őket, minden évben jár e stb? :)


VOnaton is lehet, ó ha én vonatozhatnék, biztos, hogy rengeteg lánnyal szóba elegyedtem volna már. Ott a legkönnyebb :D Pl amikor sok olvasás után lereszti 2-3 percre a könyvet, akkor érdemes odaszólni (még ha füles is van rajta), intesz egyet felé hogy vegye ki a fülest,: Látom jól bírod, mit olvasol? :D És már el is indul a beszélgetés.

2013. nov. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
50%
sokat írsz nagymacskám, mi nem szeretünk sokat olvasni, elvégre magyarok vagyunk, sőt továbbmegyek, gyk felhasználók.
2013. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!