Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavar ha egy...

Lányok! Titeket zavar ha egy fiú autista?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek?

2019. júl. 26. 18:14
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
100%

Attól függ, milyen szintű.

Igazából nekem nincsenek túl jó élményeim ezzel kapcsolatban, mivel osztálytársam autista, bár tény, hogy elég magas szintű is.

2019. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem tudom megmondani, ők/ti sem (vagytok) egyformák. Évfolyamtársam például teljesen jól kijön mindenki mással, sőt, extrovertáltabb, mint én neurotipikus létemre. Kedves, nem udvariatlan, a humora is elég jó, pedig orvos diagnosztizálta. Na meg rendkívül okos. Szerintem se kellene megbélyegezned magad, mert ezzel előbb fogod elijeszteni az embereket, mint a viselkedéseddel.
2019. júl. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló!

Nem értek veled egyet amit írtál.

"Nem kell mindenkinek párkapcsolat"

Azt mindenkinek magának kell elndöntenie ,hogy kell e neki vagy nem😱

2019. aug. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy kérdező?

Még tanulsz?

2019. aug. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Még suliba jársz?

Kérdező!

2019. aug. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
64%

Őszinte leszek, igen. Anno volt egy srác, aki valahogy megtalált az interneten, mert valamihez, amit szeretett, pozitív kommentet írtam. Egyszer találkoztam vele, képregényt vásárolt tőlem vagy valami ilyesmi, ami már nekem nem kellett. Onnan kezdve ő mindenhol arról beszélt, hogy mi ketten egy szerelmespár vagyunk, és csak nagyon nehezen értette meg, hogy nem. Nem lehetett vele viccelődni semmin, nem értette. Nem lehetett másról beszélgetni, csak a mesékről, amiket szeret. És úgy gondolta, mindenki ugyanazt szereti. Tag volt egy ajándékozós csoportban, könyveket lehetett ajándékozni, kívánságlista szerint, titkos húzás, de nyilvános megosztás, hogy ki mitt kapott. Két-három esemény után kitiltották, mert mindenkinek a saját kedvenceit adta, nem azt, amit az illető kért.


Vissza a kérdéshez, csak barátnak talán oké, de párkapcsolatban semmiképp. Nincs felelősségérzetük és valóságtudatuk. Én egy fiúnak a barátnője, nem pedig a második anyukája akarok lenni!

2019. aug. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!