Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legcikibb...

Mi volt eddig a legcikibb dolog ami kicsúszott a szádon?

Figyelt kérdés

Vannak azok a ciki pillanatok amik évek múlva is kísértenek. Ma teljesen random eszembe jutott egy, ami leírva nem is gáz annyira, de azóta is kiráz a hideg, mennyire nyomor voltam.


Az enyém:

Még iskolába jártam és összetalálkoztam egy ismerősömmel, aki a barátaival volt. Bemutatott nekik engem, és az egyik csajhoz fordult:

- Látod, ő az aki rajzol, mint te.

A csaj konkrétan tojt rám, én meg passz, hogy miért benyögtem, hogy

- Rajzolsz nekem valami szépet?

A csaj meg:

-Miért is kéne?


Égés. Mármint azóta is zavar jön rám, ha eszembe jut.



2019. júl. 11. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően egy intelligens, okos ember vagyok, de párszor előfordult, hogy nem figyeltem, vagy véletlenül irgalmatlan nagy baromságot találtam mondani, vagy kérdezni. Úgy néztek rám, mint valami retardáltra, teljesen jogosan. Azóta ha nem vagyok biztos vmiben, akkor inkább masszívan kussolok.
2019. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Ffi nö kapcsolatban nezve, nekem volt egy srac akibe szerelmes voltam, jol elvoltunk, szerettem volna ha jàrunk is azaz ne csak hebe hoba spontan talalkozzunk mint addig hogy pomt veletlen ott van a haverjaival ahol en, volt joval több is köztünk amugy. Szoval kivancsi voltam arra is hogy engem csak havernönek nez extrakkal, vagy erez is felém, vagy mit szeretne, erre ittasan ràkerdeztem erre, hogy mi most olyan szeretö félék vagyunk, vagy ebböl kapcsolat lesz mint baràt-baràtnö?


Erre jött a vàlaszok vàlasza: "Mindegy" neki igy is ugy is jo, ha szeretném akkor baràtom lesz, ha jo nekem igy is igy is maradhat.


Magyaràn olyan volt az egesz mintha öngolt rugtam volna semmivel nem lettem okosabb.

2019. júl. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

2. Vagyok. Eszembe jutott a még cikibb

Egyik baràtomnak szinten ittasan (habar ritka ha iszom)de pont akkor kezdtem el dramatizalni hogy ugyan miert nem mutat be a szüleinek miert csak suttyonban van velem nem vallal fel? Stb

Végighallgatta a kirohanasom, aztan ugy ahogy voltam reszegen, alig ruhaban, ejszaka, bevagott a kocsiba es elvitt a szüleihez es kihivta öket hogy jöjjenek ki tessék megnézni a lànyt.

Ki sem mertem ilyan allapotban szàllni a kocsibol..

2019. júl. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Vesszek meg, de én nem értem, mi volt a ciki a kérdező sztorijában.
2019. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az elsö sztorimban az volt a ciki hogy lehet csak kihasznàl egy sràc es semmi olyan okosat nem tudtam mondani amitöl ez vàltozna, amikor azt hittem pedig, hogy tiszta vizet tudok önteni a pohàrba végre azzal, hogy konkretan megkerdezem. Kb igy ennek a "mély es nagy"beszélgetésnek semmilyen eredménye nem lett. Értelme nem volt meg sem szolalnom.

De a 2. sztorimban is jobban tettem volna ha csendben maradok inkabb :)


A màsik sztoriban pedig sztem egyertelmü

2019. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Amit a legjobban bánok, hogy egyszer kicsúszott a számon egy "igen".

Pont a házasságkötésnél.

:)

2019. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4. Igen így leirva elég semmilyen, de nekem azért égő, mert ahogy a csaj nézett leírhatatlan volt, az a - ez hülye?? Nézés. Xd Meg persze a társaság akivel ott álltak.

Ami teljesen jogos volt, soha többet nem is láttam a csajt, és ha láttam is volna, minek kellett volna nekem rajzolnia? Xd

De mivel felhozták, hogy ő is rajzol, meg én is, gondolom ezért nyomtam oda neki ezt. Vannak cikibb sztorijaim is, de most ez jutott eszembe ma, hogy milyen kis hülyén álltam ott..

2019. júl. 11. 13:13
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a (velem azonos nemű) példaképemről beszéltem pár embernek és:

Egyébként 236 képem van róla, mert tetszik nekem. *realizálom, hogy mit mondtam és elvörösödök* mármint...úgy...értettem, hogy... felnézek rá? (Direkt kérdőjel)

Azt akartam mondani, hogy tetszik az amit csinál, meg a stílusa is így utólag visszagondolva... Nagyon gáz volt, bár így leírva nem tűnik annyira cikinek...

2019. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!