Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van értelme két ugyanolyan...

Van értelme két ugyanolyan nadrágot venni?

Figyelt kérdés
nagyon nehezen találok magamnak nadrágot, mert speciális igényeim vannak és kevés áll jól. múltkor viszont megtaláltam A tökéletes nadrágot, szuperül áll, imádom! csak félek, hogy ha sokat hordom, hamar tönkre fog menni. most kuponnal tudnék belőle még egyet venni nem túl drágán, szerintetek érdemes lenne? vagy hülyeség, hogy legyen 2 tökegyforma nadrágom? meg hátha később is találok még jót..?

2014. dec. 17. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg!!!
2014. dec. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van! Én is vettem már valamiből kettőt, mert imádtam és tudtam, hogy mire tönkremegy, már biztosan nem lesz ilyen, szóval rögtön kettőt vettem :)
2014. dec. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben megéri.

A másikat majd szépen elteszed a szekrénybe. Csak ki ne hízd :)

2014. dec. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, vegyél! Nekem is van több ugyanolyan, és egyszerűen imádom. Ha meg olcsóbban tudod megvenni, akkor az úgy még jobb. :)
2014. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi lanyok (?), megvettem vegul:D a meretem mar hosszu evek ota valtozatlan.
2014. dec. 18. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!