Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz szerintetek ha valakinek...

Gáz szerintetek ha valakinek nincs nagyon új telefonja?

Figyelt kérdés

Egy sima iPhone 6-om van, amit 4 éve vettem. (én meg vagyok vele elégedve, de mindenki szinte évente újat vesz)

Szerintetek ciki, hogy én inkább ruhákra meg másra költök és nem veszek új telót, max ha tönkremegy?


2019. júl. 27. 23:27
 1/10 anonim válasza:
90%

Gondolom lány vagy!

Nem! Nem ciki, hisz nem kedvel senki jobban mert megvan a legújabb telefon.

Ha pedig igen,akkor az egy felszines ember.

Pontozz!

2019. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

A telefon egy bizonyos érték felett, átlag embernek csak pénzkidobás.

27 évesen már leszarom a telefonokat, és nem is nézem hogy melyik csajnál épp milyen van. Fontosabb az autóm, illetve az hogy milyen ruha van rajtam.


Ha elromlik az a telefon, akkor kidobom, de nyugodt szívvel teszem hisz elmondhatom hogy kiszolgált míg nálam volt, és 4 év után egy akkori 80 ezres mobilt már nem hiszem hogy megéri szervizbe vitetni.

2019. júl. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem
2019. júl. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember nem ezt nézi. ;)
2019. júl. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
26%
Szerintem nem cink meg ha egy nokiad lenne akkor talan mondanam
2019. júl. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Őszinte leszek hozzád, az a gáz amit te annak gondolsz,egyébként szerintem nem gáz, akármilyen telefonod is van, tegyük fel hogy drága almás telefonod van ettől nem leszel nagy a szememben.

Akármilyen telefonod is van semmiben sem gátol nálam, az számít te milyen vagy?

21F

2019. júl. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, èn jelenleg 3 éve nyúzok egy samsung s6 telefont, akkor is használtan vettem. Arra jó, hogy zenét hallgassak rajta, fel tudjon hívni az a 3 ember akinek felveszem, és tudjak rajta gyorsan netezni. Jelenleg az üvegfólia is okádék módon szét van törve rajta. Néha megkívanok egy új telefont, de azért nem veszek újat hogy pöpecebb szelfiket tudjak csinálni vele, majd ha ez tönkremegy.
2019. júl. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A kutya sem nézi, hogy milyen telefonod van.

Én a környezetemből egy emberről sem tudnám megmondani így fejből, hogy milyen telefonja van. Nem szoktam nézegetni, amikor telefonálnak, hogy milyen a márkája vagy hogy a legújabb modell-e. Legfeljebb az tűnik fel, ha nem okostelefon, hanem nyomógombos, mert olyan már kevés embernek van. De az sem tartom cikinek. Nálunk például a hivatali telefon olyan. Szóval kettőt tartok magamnál, a sajátomat, ami okostelefon, meg a hivatalit, ami nem.

2019. júl. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Max a gyerekek nézik egymás közt és arra verik a nyálukat, h kinek a szülei keresnek többet. Vicces, mert nekik ebben aztán semmi érdemük.
2019. júl. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki, hogy ezen rugózol.
2019. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!