Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Moziban mennyire zavarna ez...

Moziban mennyire zavarna ez titeket?

Figyelt kérdés

Ha egy adott filmen amin bent ültök, csak ti lennétek egyedül ott senki más, vagy maximum kettesben valami ismerőssel. Viszont több néző nem lenne.

Ilyen elő szokott fordulni, hogy egy filmre csak egyvalaki megy el?


2019. júl. 28. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Megesett. Négyen (nem ismerősök) voltunk a teremben össze-vissza ültünk, olyan volt mintha egyedül lettem volna. Egyáltalán mem zavart.
2019. júl. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Öten voltunk, de nem vetítették le a filmet. Van (vagy csak volt?) valami szabály, hogy mennyi a minimális nézőszám.
2019. júl. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Annál jobb. Nincsenek csörgõ csámcsogó dumáló röhögõ emberek nem lóg bele senki lófeje a képbe stb. Én örülnék. ha így lenne, talán rendszeresen eljárnék moziba. Mekkora lenne már, ha csak nekem lejátszanának egy filmet 😀 persze úgysem játszanák le....
2019. júl. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen alkalom az életemben, jó volt, mert nem kellett hallgatni a puki, hari, smaci, cuppantást, szörcsögést, orrszívást, köhögést, veszekedést, gyerek nyavalygást, mobilcsörgést, fölös pofázást, és még sorolhatnám estig...
2019. júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt, hogy csak hárman voltunk. Hétköznap volt és elég későn, szóval érthető. Nem zavart, kicsit fura volt, amikor egyedül ültünk ott, de legalább nem röhögcséltek és beszélgettek mellettem.
2019. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Két éve mentem eleve egyedül egy délelőtti vetitésre. És senki más nem volt. Örültem neki, mindenféle zavaró körülmény nélkül tudtam megnézni a filmet. Olyan volt, mintha lett volna egy óriási tévém.
2019. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kétszer fordult elő ilyen velem, de én mindkétszer nagyon szabadnak éreztem magamat, mintha az egész terem csak az enyém lett volna. Konkrétan azt csináltam, amit akartam, sokkal kényelmesebb volt a filmnézés így. :D
2019. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Örülnék ilyennek. Utálom a csámcsogó csürhét 😃


Egy másik kérdésnél írta mozis dolgozó, hogy nulla nézővel is elindítják a filmeket, és csak 20-30 perc után állítják le. Viszont ha van már egyetlen néző, akkor végigmegy.

2019. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!