Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltatok már egyedül moziban?

Voltatok már egyedül moziban?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy nincs, aki elkísérjen, és egyedül mentek. Hanem amikor rajtatok kívül senki nincs a nézőtéren. Velem megtörtént két évvel ezelőtt, és egy óriási élmény volt. Remélem lesz még ilyenben részem.

Történt már ilyen veletek?



2018. jún. 8. 10:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Teljesen egyedül még nem...


Olyan viszont már volt, amikor egy olyan minősíthetetlenül sz@r kilmre rángattak el, aminek a vetítésén a mi társaságunkon kívül még 2-3 kisebb család ült, és ebben ki is merült a "közönség" fogalma. Én ettől csak hülyén éreztem magam, hogy rajtam kívül szinte mindenki másnak volt annyi esze, hogy vagy ne jöjjön el, vagy ha hívják, akkor legalább le tudja mondani.


Nekem is hatalmas élmény volt, csak nekem nem kellemes. :)

2018. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%

Na ilyen még nem.


Érdekes.


Most azt hinném ha van egy film és 1 ember vesz csak jegyet, akkor el se kezdik a filmet, nem?


Most van egy "sztár", lenne egy koncert és vesz 1 ember jegyet, akkor törlik a "bulit", nem?

2018. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
* filmre
2018. jún. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

Mégis mi lehetett az az óriási élmény.

Nyilván olyan szar volt a film hogy senki nem akarta megnézni.

2018. jún. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Mégis mi lehetett az az óriási élmény."


Hát, hogy nem volt körülöttem semmiféle zavaró tényező. Amúgy nekem bejött a film.

2018. jún. 8. 10:58
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem volt még ilyen. De érdekes lehet.

Kíváncsi lettem, hogy mi volt a film. Én is megnézném :D

Írd meg légyszi!

2018. jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, manapság olyan jól megy a moziknak, hogy egyetlen főnek is elkezdik a vetítést.
2018. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Voltam, ráadásul kedvezményes napon, amikor eleve olcsóbb volt a mozijegy. Jó volt. :-)
2018. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
"Nyilván olyan szar volt a film hogy senki nem akarta megnézni." - Az én esetemben csak arról lehetett szó, hogy munkanap volt, amikor az emberek azért ritkábban mennek moziba, de mivel több termes nagy mozi, és amúgy is megvan a bevételük, hétvégén behozzák, ezért levetítik egy embernek is.
2018. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Teljesen egyedül nem, de olyan volt, ahol a társaságon kívül, akivel mentünk, nem volt más a nézőtéren. Tényleg nagyon különleges élmény volt, én is szívesen átélnék még ilyet :).
2018. jún. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!