Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, titeket mennyire...

Lányok, titeket mennyire zavarna, ha a pasitok arcán anyajegy lenne?

Figyelt kérdés

Sajnos az enyémen van 3 is. Közepes méretűek, szóval nem vészes. De mégis zavar, mert feltűnő.

Ti hogyan reagálnátok egy ilyen fiú arcra?

Ha nem lennének, akkor elég jóképű lennék...

Gondoltam már, hogy leszedetem, de akkor meg heges lenne. De az valószínűleg jobb lenne, mint a mostani.

Egyébként a testem is van egy pár, kb.10-12 ami nagyobb...


Nemcsak lányok véleménye érdekel a témával kapcsolatban :)

18/F



2018. nov. 6. 17:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy a jobb szemem alatt. Eddig senki bem viszolygott. Azt mondjak karakteres es aranyos. Szoval szerintem nem gaz
2018. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne, inkább egyedinek, aranyosnak találom ezeket.
2018. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az anyajegyeket, szerintem szexik az ilyen "szépséghibák" (a hegeket is szeretem), szóval egyáltalán nem zavarna. Rajtam van vagy 200 kisebb (ha nem több) és 6-8 nagyobb.
2018. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar egyáltalán. SENKI nem tökéletes. Néhány anyajegy abszolút semmiség. Veled együtt szeretném azokat is. De ha téged zavar, ma már simán le tudják úgy szedni, hogy ne maradjon heg.
2018. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Azt hittem, hogy nem jön be. Persze egyénfüggő is. De ugy látom, hogy itt eddig mindenkinek bejön.

Azt kihagytam, hogy az egyik kiálló, a masik kettő lapos.


Jöhet még valasz;)

Ment a zöld mindenkinek.

2018. nov. 6. 18:19
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyira nem jön be. Bocsi :/


Persze, nem ez a döntő tényező, de alapból én nem szeretem az anyajegyeket arcon.


Szerencsémre nekem nincsen, nem is nagyon bírnám magamom elviselni.


De mondom, ez nem döntő tényező, és nem is döntés, hanem ízlés kérdése. :)

2018. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 he84 ***** válasza:
56%
Nem zavarna. Leszedetni ne akard, mert nem lesz sokkal jobb és azt is mutatná, hogy akkor sajnos nem fogadod el így önmagad, ami nem túl vonzó.
2018. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vagy 60 van csak az arcomon. 300 a testemen. Fel se szokott tűnni az embereknek :) 26/N
2018. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy én pont szeptemberben szedettem le egyet plasztikai sebésszel, és egész kulturáltan néz ki, bár lányként eleve használok alapozót, szóval azzal nem túl nehéz elfednem a bőrpírt, ami a helyén van. Ha téged zavar, akkor mondhat itt bárki bármit, arra van szükség, hogy te fogadd el a saját külsődet, ha meg nem megy, én azt javaslom, ne félj eltávolíttatni őket (fogalmam sincs, miért ellenzi ezt egy-két válaszoló).
2018. nov. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem abszolút nem zavar:) A barátom arcán is van 2, nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget soha, nekem így tetszik:) 20/L
2018. nov. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!