Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek létrejön egy...

Szerintetek létrejön egy ilyen technológia, Vagy csak ez a skizofrének agyréme?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy melyik kategóriába írjam, de kicsit elgondolkodtam azon hogy mi lesz ha feltalálnak egy olyan technológiát, amivel titokban olvashatunk az ember gondolatában. Lehetséges hogy annyira fejlett lesz a technológia hogy ilyen létrejöhet?
2019. júl. 28. 22:12
 1/3 grafno ***** válasza:
100%
Igen. Lehetséges. De azt már nem várjuk meg szerintem.
2019. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

En ezt nem is ertem.

A gondolatok javaresze szinte csak érzès, nem ugy gondoökodunk ahogy olvasunk, van hogy 5fèle tema fut egy pillanat alatt at egyszerre az agyon, röviden tömören nem tematikus mint itt hogy egyik betü utan jön a masik hanem szerteagazo idegpalyahalmaz az egesz.


Egy álom amit ugy erzed egesz ejszaka azt almodtad, kemenyen 13 masodpercig tart es törtent veled közben annyi minden mint kb egy nap alatt. Es nem egy àlmunk van csak egyre nagyon max kettöre tudunk csak emlekezni.


Akkor azok a gobdolatok amiket szinte szavakba sem tudsz önteni?



Ha netalantan ki is talalnanak vmit ami kepes merni par gondolatsort az hatalmasan felrevezethetö lehet hiszen egy komplexum rendszerben kene nezni azt.


Ez kb olyan lenne mint amikor a beszedekböl kivagjàk a politikusok szavait összevagjak maskepp es teljesen mast közvetitenek le mint amit mondott.


Ez alapjan a mèrt par suhano villanas alapjan barkit megitelni hatalmas tévedes lenne viszont automatikusan magában hordozna a megitélést az ha kijelentjük hogy a gondolataban olvastunk vkinek.


Nezd pl azt is amikor nem tudsz mondjuk kerdesre valaszolni akár pl matematikai. Akkor is jár az agy csak te magad sem vagy vele tisztaban hogy min.de gondolat az van.miközben azt èrzed hogy kellemetlen hogy vàrjàk a valaszt, azaz szamolnal is valamit, menekülö utat is tervezel közben, de segitseget is varsz hatha megszolal hirtelen vki, de elterelesen is agyalsz hogy bevillantasz masik idevago valaszt, es mindez kb 5 masodpercen belül ugy hogy annyit tudsz az egeszröl mondani hogy ööö nem tudom.


Nah szoval gobdolatolvasas. Aha

2019. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az agyunk olyan szinten olyan gyorsan olyan rengeteg informaciot kepes feldolgozni pillanatok alatt hogy azt MI MAGUNK sem vagyunk képesek követni azaz a sajat gondolatainkkal sem vagyunk kepesek tisztaban lenni ahogy pl a tv-n is mozgasnak latjuk a fellött keppontokat mert nem tudja lekövetni a szem.


Szoval azok a gondolatok amiket mi magunk sem ismerünk mondhatni, csupan villanasok az idegpàlyákon, elsösorban erzesekböl raadasul es nem logikai uton, azt barmi mas hogyan mérhetné ha mi sem tudjuk mire gondolunk.



Nezd pl a fajdalmat. Az agyhoz a masodperc töredeke alatt eljut, kapcsolsz hogy ez most forro volt, hudeg viz ala rohansz, etc, es a merhetö összes gondolat az hogy Àu. :D

2019. júl. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!