Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hülyeség lenne abbahagyni az...

Hülyeség lenne abbahagyni az egyetemet azért, mert elegem van a szaktársaimból, évfolyamtársaimból?

Figyelt kérdés
Emberszámba se vesznek, nagyrészük köszönni se képes nekem, barátkozni meg végképp nem akarnak. Amikor Messengeren rájuk írok hogy beszélgessek velük egyet, akkor is vagy vissza se írnak, vagy abból áll a beszélgetés, hogy én kérdezgetek, ők valamit idenyögnek válaszként aztán ennyi. Pedig ez egy kis egyetem, ahol mindenki ismer mindenkit, én mégse kellek senkinek. Lekoptatnak, had rohadjak meg egyedül. Meg senki nem is segít semmiben nekem, miközben ők egymással mindig jól összedolgoznak amikor készülni kell valamire, valamelyik tantárgyra. Van értelme így ide járni?
2019. júl. 29. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha a célt nézzük, azaz hogy kapj diplomát és ha neked ez elengedhetetlenül fontos, akkor nem érdemes otthagyni, viszont ha ténylegesen teljesen nem bírod már az egészet, akkor érdemes, és próbálni kell egy másik egyetemet, hogy ne legyen gondod ebből hogy kimaradtál vagy akármi.
2019. júl. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Amit tanulsz érdekel? Akkor borzalmas hülyeség otthagyni az elkövetkező 60 év miatt... Egy barátot azért próbálj meg szerezni - ez valószínűleg rajtad múlik, nem a többieken.
2019. júl. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Ú, drr nagy kunszt másik féléves tárgyakat felvenni
2019. júl. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, amit tanulsz, ne hagyd ott.
2019. júl. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én részben emiatt is jelentkeztem át egy másik egyetmre anno. Nem bántam meg. Ugyanazt a szakot folytattam, amit lehetett tárgyakat elfogadtattam. Nem volt egyszerű, de megérte. Viszont, ha nem lett volna lehetőségem máshová átjelentkezni nem hagytam volna ott. Inkább végigszenvedem, de nem azért tanultam, hogy a végén pár hlye miatt ne legyen meg a diplomám.
2019. júl. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Jelentkezz át másik egyetemre, közben tanulj meg bánni az emberekkel és kommunikálni. Ha senki sem akar veled szobaallni, az nem véletlen.
2019. júl. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
2019. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ha a róka nem tud tyúkot lopni, nem a tyúk hibája."


"Ha a róka tyúkot lop, nem a tyúk, de még a róka hibája sem"

2019. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!