Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a nők nem szeretik...

Szerintetek a nők nem szeretik azokat a férfiakat akik nem isznak alkoholt?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy ha van egy társaság ahol mindenki iszik alkoholt egy kivételével akkor ő kilóg a sorból Ezt szeretik a nők

Kérem ne trollkodjanak vegyek komolyan!!!!!?


2019. júl. 29. 12:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%
Én szeretem, ha egy férfi nem iszik alkoholt. Utálom a részegeket, meg a becsiccsentést, meg minden fokozatát. Plusz megmutatja, hogy nem egy birka, aki meg a többi hülye után.
2019. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

Hát, nekem őszintén szólva nem előny, de nem is kizáró ok.

Nem csak párkapcsolatban, barátokkal is furcsa számomra, hogy beülünk valahova és a másik csak egy üdítőt iszik, én meg mondjuk sörözöm. Jó, néha persze indokolt, mondjuk kocsival van, de én amúgy igényelném, hogy néha megigyunk valamit - néha, és mértékkel. De ez én vagyok, és én nem vagyok "a nők", csak EGY nő.

2019. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

12-es, miért? Komolyan érdekel, ha te sört kívánsz, a másik meg nem szereti az alkoholt, akkor miért rossz az neked? Mindketten azt isztok, amit szeretnétek.

Vagy ha esztek, és te tésztát eszel, ő meg levest, az is fura?

2019. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 he84 ***** válasza:
100%
Nekem nőként se nem előny, se nem hátrány az, ha egy férfi alkoholt iszik, hamem közömbös. De azért nem mindegy milyen gyakran és mennyit. Ha hetente, vagy 2hetente egyszer iszik egy keveset, nem töményet, az még belefér, de azért jobb az, ha minél ritkábban iszik.
2019. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a nők többsége elfogadja a normális alkeszivást. Van egy réteg, akik viszont nem. A sors furcsa fintora viszont, hogyha e szempont szerint meg is felesz nekik, akkor más miatt leszel velük szemben vesztes.
2019. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

"én amúgy igényelném, hogy néha megigyunk valamit"

Hogyhogy igényled, hogy ő is igyon? Miért? Ezt én se értem. Elvárod tőle, hogy ő se legyen teljesen józan csak azért, mert te úgy döntesz, hogy te nem leszel az? Szerintem ez valahogy nem korrekt dolog, vagy hogy is mondjam. Ha te szabadon eldöntheted, hogy iszol-e, akkor hadd döntse el ő is, nem? Értem én, hogy nem kényszerítésről van szó, de azért szerintem az elvárás is több, mint a teljes szabadságot megadni neki, hogy akár mindig, minden helyzetben az lehessen a döntése, hogy márpedig ő teljesen józan marad.

2019. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!