Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A társadalom miért hajlamos...

A társadalom miért hajlamos leb. zizni azon férfiakat akik jobban adnak magukra és a külsejükre?

Figyelt kérdés

Ha épp elmegy kozmetikushoz rendbehozatni a majdhogynem összenövő szemöldökét

Ha szeret stílusosan öltözködni,jó illatunak lenni?


Ezt nem férfiként,hanem nőként kérdezem


Miért várja el a társadalom a férfitagjaitól,hogy a férfi "legyen egy fokkal szebb az ördögnél" és kész?


Nem egy srác van a környezetemben akikből kb egy félistent lehetne varázsolni,ha törődnének a szörzetük rendbehozásával,és egyébb külsőségekkel


Elvileg 21.század,modern kultúra,de (főleg az idősebb korosztálynál) még mindig cikinek számít ha egy férfi ad magára.


2019. ápr. 16. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Pont ellenkezőleg történik minden.
2019. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kérdésem főleg a 25-30+os korosztályhoz szól.
2019. ápr. 16. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
elmegy kozmetikushoz egy szemöldök miatt? hát igen, valóban diplomát igényel kitépni otthon pár szál szőrt
2019. ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha össze van nőve a szemöldöke, az a baj, ha kozmetikushoz megy kiszedetni, az a baj. Ha büdös, az a baj, ha jó illatú, az a baj... És most mindenki hallgassa meg azt a Belga-számot, nagyon jó :D
2019. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Mert sokszor úgy cicomázza néhány pasi magát, mint a nők. Túlságosan finomkodnak. Nézz meg néhány híres férfiszínészt. Férfiasan ápoltak, nem kikenytkifenyt divatbzik.
2019. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Női oldalról példa. Imádom a feketét, szürkét, de mindig kaptam beszólásokat, hogy fiús/komor/miért nem öltözöl színesebben, attól függően milyen fazont vettem fel. Egy bulira felvettem egy visszafogott, virágos ruhát. Egy órán belül egy úriember a barátnőm társaságából: ő nem beszél ilyen lányokkal, mint én, akik így vannak öltözve. Mondom hogyan? Hát ilyen virágos pitsásan, biztosan plázamajom vagyok. Aztán egész bulin fekete ruhás lányokkal beszélt. :D Van sapka, nincs sapka.
2019. ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A saját példámat tudom felhozni.


Kéthetente járok fodrászhoz. Szeretek öltözködni, tiszta lenni. Reggel - este fürdök. A cipőmet minden nap megtakarítom. A hajam minden nap mosom, a fogaim gyönyörű fehérek.

Nézem a férfitársaimat, és rácsodálkozom, hogy hogyan van ennyi igénytelen ember. Gyűrött ruha, csapzott, zsíros, kócos, levágatlan haj. Pattanásos fej. (kamaszkoromban jártam kozmetikushoz, hogy kinyomkodja a pattanásaimat). És ami még messze a legrosszabb, hogy az ilyen emberek, büdösek! És a testszagnál nincs is rosszabb! Számomra legalábbis.


És bármennyire ápolt és tiszta vagyok, nekem nincs barátnőm, velem egykorú, nálam sokkal csúnyább fiúknak meg tök szép csajuk van. Ilyen világot élünk...


Amúgy ne foglalkozz azzal, mit mondanak. Amikor leb..iznak engem, azt szoktam mondani, hogy olyan világot élünk, ahol ha meleg is lennék, akkor is elfogadna mindenki. Mert tök általános jelenség melegnek lenni. De szerencsére nem vagyok, igaz, csajom sincs :DD


19/f

2019. ápr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!