Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért erőltetik az alkoholt?

Miért erőltetik az alkoholt?

Figyelt kérdés

Miért erőltetik néhányan az alkoholt?

Állandóan "Csak egyet", "Ne sérts meg, ez saját pálinka nagyon finom" közben meg körömlakklemosó,semmi több a pálinka. Undorító amit isznak és ez az erőltetés is. Miért nem értik meg az emberek hogy nem iszom? Nem, még egy kicsit sem, egyet sem. Miért dicsőség inni? Nem inkább szégyen?


2018. dec. 30. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Minap volt egy kérdés, hogy kire használják a begyöpösödött szót, te tökéletes példa vagy rá.
2018. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Ne vergődj már
2018. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem igazad van. Ez számomra egyenlő azzal mikor a kajával tukmálnak. Ok..kínáljob meg,de ha a 2. felkínálásra se kell akkor értse meg,h nem,és szólok ha mégis...
2018. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Se nem dicsőség se nem szégyen (kivéve ha olyan szinten leissza magát az illető). Ha nem értik meg sajnos nincs mit tenni. Van jogod eldönteni, ne engedj nekik egyszer sem(mondjuk nem hiszem, hogy fogsz).
2018. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt a lereszegedest en se ertem de azert mertekel idonkent szerintem jot tesz az alkohol. Bar en csak a sört szeretem. En megkostolnam a helyedben de aztan mondanam adj inkabb egy sört nekem. Ha lehet minosegit.
2018. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 grafno ***** válasza:
0%
Lehet, hogy gyenge jellem vagy és nem bírod kinyitni a szád és érthetően elmondani, hogy nem kell.
2018. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. Már szinte mindenki tudja, hogy nem iszom alkoholt, és aki nem tudja, annak szívesen elmondom ötvenszer is, hogy "Köszönöm, nem kérek". Ilyenekkel nem tudnak felbosszantani.
2018. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól hogy létező dolog az alkohol, drog nem alapszabály mindenkinek belekóstolni.

Ezért nincs megy be kocsmába olyan, aki a sör ízétől is rosszul van.

2018. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg egyszer, hogy azt a jóféle nedűt teherautó, vagy kamion szélvédőmosójából desztillálta-e. Többet nem kínál. :D

Annyira szánalmasak az ilyen kis senkik, akik kifőzik a penészes posványt, amit a kutyák is csak lehugyoznak (eddig ez nem szánalmas ,DE ) megideologizálják, hogy EZ A JÓ. Közben meg fos íze van. Pontosabban etil-acetát.


Az van a Technikolban is. Igyál csak... És ezt pasiként mondom, olyan pasiként, aki szeret néha meginni valamit.

2018. dec. 31. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A telefon átjavitotta. Azt akartam írni h IGYÁK CSAK.

Nem tudom én sem miért nem képesek egyesek tiszteletben tartani hogy van aki utálja a szeszt.

2018. dec. 31. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!