Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennétek úgy boltba munka...

Mennétek úgy boltba munka után, hogy onnan 20 percet még buszozol haza?

Figyelt kérdés
Tehát a munkahely városában nagybevásárlás, majd busszal haza. Az út 20 perc.
2019. júl. 29. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Igen, de ez most milyen kérdés? Párod kötelez rá?
2019. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Figyi en Londonban vagyok orulnek ha csak 20 perc lenne a tomegkozlekedes haza varoson bellul. Igy is megoldom a nagybevasarlast pedig buszozok metrozok tomott jaratokon tobbszor atszallok. Neked meg jobb mert kitesz a kis falvadban aztan otthon is vagy.
2019. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan igen
2019. júl. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szoktam, igen.

Inkább olyankor vállalom be a buszozást, ha ruhaüzletbe, vagy drogériába akarok menni - tehát nem nagy méretű, súlyos dolgokat veszek, de helyben nem kapnám meg őket.

Nagybevásárlásra inkább más módszert választok (mert olyankor tényleg nagy méretű dolgokat is veszek, pl. karton ásványvíz és társai): 1. Megkérek egy ismerőst, hogy vigyen el kocsival 2. Házhozszállítást kérek (a hipermarketeknek van ilyen szolgáltatásuk, nem nagy összeg)

2019. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy mennék, de szoktam is menni bevásárolni így. Igaz, a nagybevásárlás nem olyan nagyon nagy, csak annyit vásárolok, amennyit a buszon is kényelmesen haza tudok vinni.
2019. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy mennék. Én gyalog járok vásárolni, akkor is, ha sokat kell épp cipelnem, ennél a buszos megoldás még egyszerűbbnek tűnik :D
2019. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván... hát hogy másképp?


Valamikor kell bevásárolni, nem? De.

Ha a munkahelyhez amúgy is közelebb van a bolt, mint otthonról, akkor értelem szerűen, praktikusabb a munkahelyről menni boltba, és úgy haza.

20 perces útnál meg nem tudom, hogy lehet valami rövidebb, 20 perc egy átlag városban jelentéktelen idő

2019. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktam is így csinálni, nincs ezzel baj.
2019. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6%
First World problems
2019. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van, az tényleg rövod idő.
2019. júl. 29. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!