Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagy lábú Lányok szeretitek...

Nagy lábú Lányok szeretitek vagy inkább zavaró, h nagy a lábatok?

Figyelt kérdés
Láb,nagy,Nők
2018. jún. 13. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tök semleges, sosem gondolkozom a lábamon.
2018. jún. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Melin11 válasza:
Nekem 41-es lábam van de sose zavart.
2018. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem 40es a lábam de nem zavar mert magas vagyok. Tehát a kicsi lenne a lábam furán nézne ki.
2018. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
Undorító ha egy nőnek nagy ogretalpa van, főleg ha jó igénytelen bőrkemenyedéses, lakkozatlan. Bah, sosem kezdenek ilyennel.
2018. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Ffi vagyok, sok mindent megnézek egy lányon, de nem emlékszem, hogy valaha is megnéztem volna, mekkora a lába.
2018. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Már hozzászoktam, nem tudok rajta változtatni. Kedves utolsó, egy lakkozatlan, ápolt és tiszta női láb is igényes. :)
2018. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem szeretem, mert nehéz rá női cipőt találni. Ha mondjuk x fazonú cipőből nem jó rám a 41-es, akkor szinte esélytelen, hogy esetleg lesz ugyanabból a cipőből egy 42-es a boltban. Férfi cipőt pedig nyilván nem szeretnék hordani. Sokan undorítónak, ormótlannak stb is tartják, lásd: az egyik előttem válaszoló. Egyszer egy lány osztálytársam ugyanolyan csizmát vett, mint amilyet én hordtam és azzal haknizott az egész iskola előtt, hogy rajta mennyivel jobban áll, mint az én aránytalanul nagy, ormótlan lábaimon (amúgy abszolút nem aránytalan, mivel magas vagyok, inkább a 35-ös láb nézne ki rajtam furcsán). A lábfetisiszta férfiak az egyetlenek, akiknek valaha tetszett a lábam, de ezt sem igazán tartom "pozitív visszajelzésnek", mert nem gerjedek az ilyesmire.
2018. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

4#-es


Tuti nő vagy lábfétises a lakkból kiindulva.


De azt alá írom, hogy az ápolatlan láb undi.


Viszont a lakkozott körmök nem éppen igényességre utaló dolog.


Ezerszer szebb s jobban látható természetesen ápolt körmökön a törődés.


Főleg kezeken.


Voltak olyan üzletelgetések, ahol az ügyfél kézfogásnál megnézte engedelmemmel a körmeimet "basszus ezek igaziak!"


Az egészséges életmód és igény önmagunk karbantartására jobban látszik, ha nincs lefedve sok mű vacakkal.


Nekem nincs nagy lábam, de ne is legyen.


160centimhez, csúnya lenne nagy méret .

39-es nekem

2020. máj. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az utobbi ket-harom nemzedeknel foleg lanyokon latom, a magassag es labmeret is nagysagrendekkel nott. Persze vannak most is kicsik, de az atlag a szulok, nagyszulok koraban kirivo lett volna.

Magas lanyok hosszu, kecses labfejjel nagylabu nok, na de a szupermodellek is.

2020. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8-as atyaég. Nem tartod nagynak a 160 centidhez a 39-es lábadat? Ezt nem mondhatod komolyan!!! Hát nagyon el vagy tájolva.

Az összes ilyen Törpilla ismerősömnek 35-36-os lába van!

Nekem van basszus 40-es a 175 centimhez és nem nevezném kicsinek! Pedig néha a 39-es is jó!


A kérdezőnek: elvagyok vele, de a 38-ast el bírnàm viselni laposban ne nézzen ki nagynak (amugy magassarkuban néz ki jól).

2020. máj. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!