Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tesz ennyire tönkre...

Miért tesz ennyire tönkre mikor én nem is bántom?

Figyelt kérdés
Anyámat és engem állandóan össze akar ugrasztani,eddig x ---nek nyalta a fenekét és pászmermálta,utána y-nak minket kettőnket csak szid ,két nap múlva nyalja anyám fenekét (öreganyám) engem folyton el hord mindennek,beállít minden utolsónak,de ezt már mások is szóvá tették neki nem egyszer.Egyszer szidja az embert utána nyalizik.Anyám is igazat adott neki többször is ,hogy nekem van igazam 24
2019. júl. 30. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég zagyva lett, kicsit értehetőbben?
2019. júl. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Részletesebben nem írnám le ,eddig kaptam már pár levelet ,nem okozott problémát másoknak ,hogy meg értsék az írásom ! Köszönöm !
2019. júl. 30. 08:19
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Mindjuk, ha tettél volna alanyt a mondataidba, meg mondatokként kezelnéd őket egy baromi hosszú mondat helyett, akkor nagyobb esély lenne megérteni.
2019. júl. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg azért nem okozott gondot másoknak megérteni mert hozzád hasonlóan kiemelkedő szellemi kvalitásokkal bírnak. A segítség is úton van már ezektől a jövőbeli agysebészektől, csak győzd kivárni. Sok sikert!
2019. júl. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Te is, anyukád is tudjátok, hogy milyen öreganyád. Ne foglalkozzatok vele. Legyen minimális a találkozás. Ha valakit szid, csináljatok úgy, mintha nem hallanátok.

Ti meg anyukáddal éljetek nyugodtan, beszéljétek meg egymással a dolgokat.

2019. júl. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!