Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok, lelkileg...

Tanácstalan vagyok, lelkileg tönkre mentem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem ide kéne írni a bajaimat és a legtöbben azt fogják írni hogy menjek pszichológushoz, de jó kiírni végre ami bennem van.. A lényeg hogy úgy érzem hogy tönkre tettek, nem tudom mit kéne tennem. Itt lakom párommal és a gyermekünkel anyósomnál már másfél éve. De állandóan azt hallgatom hogy mindent rosszul csinálok, én itt csak egy megtűrt személy vagyok akinek azt kell csinálnia amit mondanak és amikor mondják. Szerencsére a kislányt mindenki nagyon szereti. De már aludni se tudok csak sírok, párom folyton mondja hogy Kövér vagy fogyjál le már 46kg vagyok. A gyerekkel nem tudok sehova menni, anya otthonba nem szeretnék vele mennimert itt jó helye van nem akarnám ki tenni annak. De érzem hogy egyre jobban megyek tönkre lelkileg, anyukám nem tud segíteni.. Mit kéne tennem? Tűrjek tovább és tegyek úgy mintha minden rendben lenne? Vagy mégis csak az anyja otthon? Hiába mondom a páromnak a bajaimat nem érdekli. Ha mondom mi bánt akkor is én vagyok a rossz..

2018. ápr. 21. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:

"párom folyton mondja hogy Kövér vagy fogyjál le már 46kg vagyok. "

46??? Vagy nem mondasz igazat, vagy a párod elmebeteg.

2018. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért ne mondanék igazat? "Téged is könnyebb át ugrani mint megkerülni" meg ilyenek.. Aztán csak röhög hogy ha a haverjai is ezt mondják.. Nem tudok enni nem tudok aludni csak a gyerek miatt tartom magamat
2018. ápr. 21. 12:07
 3/9 anonim ***** válasza:
ez szörnyű de minek kellett ilyenbe belemenni? nem hiszem hogy ezt nem lehetett már látni az elő 1-2 héten a gyerekvállalást nem is értem
2018. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj anyaotthonba,sokkal jobb lesz,hidd el.
2018. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Minek költöztél oda, és szültél gyereket? Még soha egy nőnek sem jött be ez a trükk, hogy az őt nem szerető és nem tisztelő férfit megváltoztassa egy gyerekkel. Anyósod is marhára örülhet, hogy a felnőtt fia mellett eltarthat téged gyerekestül, méghozzá úgy, hogy a fia nem is szeret, nem te vagy a szerelme, a gyereket sem igazán akarta senki rajtad kívül. Költözz el onnan, semmi keresnivalód nálunk. Valószínűleg úgyis csak addig tűrnek meg, míg annyira kicsi a baba. Szedd össze magad, csinálj saját életet, ne másét éld.
2018. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez sem így van. A gyereket nem én akartam hanem a párom. Túlléptem a 12.hetet és sajnáltam. Nem akartam elvetetni. És úgy jött össze hogy szedtem fogamzásgátlót.
2018. ápr. 21. 13:15
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Ha úgy látod, hogy a gyerekednek jó helye van ott, és szeretik, és te amúgy sem akartad, akkor lépj le. Őszintén és minden ítélkezés nélkül tanácsolom neked, nem kell így élned.
2018. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Azta... Ez igen, hagyd ott a gyereked a francba és lépj le... Felelősségteljes hozzáállás! Remélem a kérdezőnek több esze van, mint annak aki ezt a "tanácsot" írta, és a gyerekkel együtt lép le!
2018. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
pont ezért vagyok ilyen helyzetbe, mert nem akartam de szeretem és nem fogom ott hagyni sehol. ezért gondolkoltam az anya otthonra.
2018. ápr. 23. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!