Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezdenétek a nulláról...

Mono11 kérdése:

Hogyan kezdenétek a nulláról újra, ha tönkre ment volna az életetek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 18. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Volt rá példa... dolgoztam, elvoltam, sokat írtam, cseteltem, aztán ráakadtam a páromra.


2 évvel ezelőtt fordult az egész életem, távkapcsolat, aztán 1,5 éve összeköltöztünk :)

2018. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Nem mindegy, hogy egy válásról, felmondásról, balesetről vagy bármi másról van szó.
2018. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Qwertynemtom válasza:
100%

Pont így jártam... Vége lett egy hosszú párkapcsolatomnak, amiben már egy jó ideje nem voltam boldog, utáltam a munkám, anyagilag nagyon szenvedtem, mert minimálbér közeli összeget kerestem...

Szóval jelentkeztem au-pairnek, kimentem Angliába egy bōröndnyi ruhával és 35.000 ft-tal. Tapasztalat, nyelvtanulás, sokféle melót kipróbáltam, ismerkedtem, aztán rám lelt a szerelem, távkapcsolat 9 hónapig, majd eljegyzés, összeköltöztünk, házasság, és most vagyok 6 hetes terhes. :) A munkám igazi kihívás, a fizu egész jó, a férjem és a családja szeret és elfogad, közel a tengerpart, vettünk autót, megyünk nyaralni Görögországba, néha étterem, mozi

.. nem vagyunk gazdagok, de kijövünk, és nagyon szeretjük egymást. :) Érdemes a nulláról kezdeni, úgy értékeli az ember igazán az elért dolgokat! Sok sikert!

2018. aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

folyamatban..

homlokegyenest másba kezdtem, olyanba ami eddig szóba sem jöhetett..

és úgy fest bejön..

2018. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2018. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem érdekelt onnantól. Azóta nem csinálok semmit csak gépezem filmezem meg alszom. A társadalom, az emberek meg az elvárások tehetnek egy szívességet! :)
2018. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a szó minden értelmében tönkrement az életem, de talpra állok, rengeteg ötletem van, csak jelenleg nem tudom kivitelezni őket, mert anyagilag becsődöltem csalók miatt.
2018. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Off.Írjatok még ilyeneket, ki, hogy csinálta, és hogy bevált neki, légyszi :)

Én pont most akarok valami túl újnak nekiállni, egyelőre saját magam bizonytalanítom folyamatosan.

2018. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hajléktalanszálló, munkakeresés, ahol bármit elfogadni, majd fokozatosan félretenni, és törekedni az önállóságra.
2018. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bartosizmus, ugybizony dá!
2018. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!