Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történne, ha?

Mi történne, ha?

Figyelt kérdés
Mi történne, ha hirtelen az összes férfi eltűnne és csak egyetlen férfi maradna meg a többi nő. És fordítva, ha egyetlen nő maradna és az összes többi férfi?

2019. júl. 30. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Hát inkább a második. Így is sok hülye nő van. Nem kell ezeknek még szaporodni is.
2019. júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Ha én lennék az egyetlen nő, azonnal kinyírnám magam, mert nem akarom, hogy megerőszakoljanak.


Ha egy férfi marad, az legyen azé, aki akarja, engem a szabadság foglalna le. Végre mehetnék éjszaka sétálni, vehetnék fel kivágott ruhákat, ehetnék, amit akarok, nem görcsölnék folyamat, hogy ki bámul, ki követ, ki szól be, ki próbál fogdosni. Nem lenne rossz, legalább csak egy hétre.

2019. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Ha az összes nő eltűnne és én lennék az egyetlen, akkor erősen reménykednék abban, hogy a páromon kívül nem tudja más pasi, hogy létezem.

Ha az összes férfi eltűnne... na az nagyon szar lenne, mindenhol csak az idiótábbnál idiótább pinákkal lenni:(

2019. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

2#, kemény félelem teli életed van.


Ha csak én maradnék, létrahoznék egy bölcsek társadalmát.


Ha csak egy nő, akkor hát ez van, jó nekem egyedül is. Talán védeném ha véletlen azonos városban lenne, hogy normális szaporodása és élete legyen meg fejleszteném az utódait.

2019. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Ajánlott irodalom:


Robert Merle: Védett férfiak

2019. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Ha én maradnék az egyedüli nő, megkérném apámat, hogy ne beszéljen rólam, legalább egy darabig.

Ha csak egy férfi maradna, megsiratnám a férfi szeretteimet, de nem vetném rá magam az utolsó férfira.


L

2019. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi esetben már középtávon is a populáció drasztikus csökkenésével kéne számolnunk, az érintettek intencióitól nagyjából függetlenül. Ha a dolog genetikai oldalától el is tekintünk, kihordani és megszülni egy gyermeket fizikailag megterhelő és hosszú folyamat. Ha erre három és fél milliárd emberből eleve csak egy képes, értelemszerűen a reprodukciós ráta nagyon rövid úton bezuhanna, akkor is, ha a kérdéses nőstény egyed minden igyekezetével azon lenne, hogy a faj túlélését biztosítsa (és nincs rá garancia, hogy így történne). Ha a hím egyedek ráadásul harcolni kezdenek a szűkös „reproduktív erőforrásokért”, amelyekhez szükségképpen egyenlőtlen mértékben férnek hozzá, a populáció csökkenése mint folyamat tovább gyorsul, akkor is, ha a születő egyedek (gyakorlatilag) mindegyike nőstény, és gond nélkül elérik azt a kort, amikor ivaréretté válnak.
2019. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Fordított esetben ugyanez a probléma ebben a formában nem merül föl, és nagyobb a jelentősége az érintettek elképzeléseinek. Egy hím egyed nagy számú nőstény egyedet tud viszonylag rövid idő alatt megtermékenyíteni, tehát amennyiben utóbbiak megfelelő számban járulnak hozzá a dologhoz, és az utódok között megfelelő számú hím egyedet találunk, a populációdinamika egy idő után már akár a helyzethez képest kedvező tendenciákat is mutathatna.
2019. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!