Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 35 évesen egy férfi mennyire...

35 évesen egy férfi mennyire van nehéz helyzetben?

Figyelt kérdés
Munka,-és párkeresés tekintetében például.
2019. júl. 30. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

A szakmunkas pl hianyszakma mindenkit felvesznek, vagy tapasztalatlan kezdö informatikusnak meg 300 at adnak, es kevesebb a ffi mint a nö szoval valogathatnak meg nekik amugy is lentebb a lec bejön nekik a 12-99 eves is

2019. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
35 évesen jó eséllyel az aranykorát éli párkeresésben, és kb. karrierje csúcsának közelében van ha normálisan építette a jövőjét, és megfelelő irányba ment, már min 600-800e körül visz haza. Ilyenkorra már egy normálisabb saját lakás akkor is alap ha nem keres túl jól. stb.
2019. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Melóm van, saját lakás MÉG nincsen. Egyfajta "midlife crisis" érzés fogott el 2 hete, hogy betöltöttem ezt a kort! :D
2019. júl. 30. 19:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Most ez olyan, hogy melyik férfi?


Egy 35 éves piás, bagós kisebbségi aki túl van az élete nagyján, és van 3-5 gyereke? Egy visszahúzódó, ronda 35-ös akinek nem megy az ismerkedés? Esetleg egy olyan, aki jóképű is? Saját befutott cége van, nagy szakmai tudása, vagy egész életében nem képezte magát?

2019. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Orbánnak hála, nagyon jó helyzetben vannak a 35 éves férfiak!
2019. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát, én képezni képeztem magam, csak nem éppen piacképesen. Bölcsész vagyok a végzettségem szerint, adminisztratív melóm van. Ősztől kezdenék OKJ-képzést műszaki területen (amíg van ez a képzési forma) levelezőn. Családom nincs, őszintén nem is bánom annyira, hogy nincs gyerekem, jelenleg egyedülálló vagyok, és érdekelt, hogy mennyire kéne nekikeserednem. :D
2019. júl. 30. 19:14
 7/10 A kérdező kommentje:
Orbán hogy jön ide?
2019. júl. 30. 19:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A 2-es jó gyerek, se Magyarországon nem élt még, se nem dolgozott, se karrierje nem volt, se lakást nem vett még, és gondolom még 35 évest is csak képen látott.


Igen most majd jön a hisztis válasza, hogy nem is igaz, és én vagyok a hülye, de basszus gyerekek, a legtöbb ember életében nem vesz saját házat max örököl, sosem keres 6-800 ezeret ennyi idősen (max külföldön) 35 évesen még messze nincs karrierje csúcsán senki -az majd 45-55 táján.

2019. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondok jobbat! Egy fél milliót kereső havernak is a faterjától kellett milliókat kölcsön kérnie, hogy kaphasson hitelt, amiből vehetett egy 68 négyzetméteres lakást. Úgyhogy én sem gondolnám, hogy olyan hú, de nagyon sokan vesznek csak úgy ingatlant saját erőből..
2019. júl. 30. 19:20
 10/10 anonim ***** válasza:

"Orbán hogy jön ide?"


Én is ezen gondkodtam 😂

2019. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!