Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni ebben a...

Mit lehet tenni ebben a gyötrő helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősöm,aki nagyon szimpatikus számomra. Egypárszor találkoztunk, elvileg neki is én. De valahogy még se beszélünk már 1 hónapja, pedi eddig mindig szoktunk főleg az utóbbi időkben..


Én nem bírom már nélküle, annyira hiányzik. Tudom most itt majd valaki azt fogja mondani, hogy túlzok, de nem án komolyan mondom.

Ráírni meg nem írok rá, mert nem fogok utána futni.De mégis minden nap várom, hogy írjon.Talán el kéne felejtenem, de nem megy. Bárcsak megtudná, hogy mit érzek és hogy vagyok.


Ha valakinek van tippe ilyenkor mi a "helyes praktika" akkor nyugodtan írja le, ha van egyáltalán.



2017. febr. 3. 23:16
 1/6 anonim válasza:
En voltam mar hasonlo helyzetben, es az lett a vegkimenetele, hogy nagy nehezen elfelejtettem, es mire tenyleg tovabb leptem, ram irt.
2017. febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kell valami, vedd el! Mire vársz? Írj rá!
2017. febr. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Ráírni meg nem írok rá, mert nem fogok utána futni."

Akkor meg ne nyavajogj.

2017. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Juli? :D
2017. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok az Misi! :D
2017. febr. 4. 14:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez komoly? :D
2017. febr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!