Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek vagányak, akiknek...

Szerintetek vagányak, akiknek van tetkójuk, piercingjük, cigiznek, csúnyán beszélnek, buliznak?

Figyelt kérdés

2019. júl. 31. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha te pusztán ilyenek alapján ítélsz meg valakit, hogy vagány -e vagy sem, akkor nagyon felszínes gondolkodású lehetsz.
2019. júl. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Álltalában akiknek tetkójuk van nem kicsiről beszélek ha nem elég nagyról vagy tele vannak tetkóval azok általában feltűnési viszketegsége van,szerintem nem azok.

21F

2019. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem vagány: igényes jól kidolgozott tetoválás, igényesen szúrt esztétikus piercing.

Ami már nem vagány az a cigizés és a káromkodás. Eleve a cigi csak régen volt divat. Lehet igényesen dohányozni, az még úgy elviselhető, de semmi vagányság nincs benne szerintem.

2019. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A trágár beszéd szerintem bunkóság és nem vagányság.
2019. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Ők a legjobban sérült,visszahúzódó emberek ott legbelül, csak így akarják kompenzálni hogy ők igen kemények, viszont ez csak az egó, és csak az egó szintjén kelti azt a látszatot hogy "vagány,menő,kemény" egyébként nem az. Bár mára már a tetkó és a piercing egyre elfogadottabb és már nem olyan különlegesnek tekinthető mint ezelőtt évekkel volt szóval egyébként nem. Aki csúnyán beszél, az is belül lelkiszegény és segítségre van szüksége, csak elnyomja.
2019. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A saját körükben igen, amúgy nem.
2019. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Átlagosak.
2019. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Nekem a vagányság mást jelent. Amúgy tetkóm és piercingem van.
2019. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Ehhez kell egy amolyan viselkedésforma is.

A trágár beszéden kívül kb az összes lehet (számomra) vagány, ha az adott emberhez illik, jól áll neki, és nem csak megjátssza magát.

A bulizás nem annyira vagány, DE nekem pl a piercingek kifejezetten tetszenek.

Válaszolva a kérdésre, csak azért mert valakinek van tetkója, piercingje, cigiznek, csúnyán beszélnek és buliznak még nem lesznek vagányak, hogyha mindegyikük egy defektes kis görcs..

Ha meg valaki olyan, ezek nélkül is vagány.

2019. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez csak egy stílus. Ami mindenkinek van. Amig nem ismerem nem igazán tudom ezt eldönteni. A csúnya beszéd pedig szerintem nem túl nagy dolog. Én nem beszélek igy, de a baráti köreimben elég gyakori. A szüleim cigiznek, tehát azokról sem alkotok véleményt. (Én nem dohányzok) De ha mégis válaszolni kéne, nem.
2019. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!