Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az esetek 99%-ban mi az oka...

Az esetek 99%-ban mi az oka annak, hogy ki beszélnek az emberek a hátam mögött?

Figyelt kérdés

Mi váltotta ki az emberekből a rosszindulatú ,csúnya ,sz@rkavarós hazugságokat a másik emberről ?

Egyre több ilyennel találkozom, pl velem is el játszották már nem egyszer sajnos.


2018. okt. 28. 15:58
 1/8 Metionin ***** válasza:
Az hogy nekik szar az életük és azzal próbálnak kompenzálni hogy másokat beszélnek ki.
2018. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak hazugságokkal lehet kibeszélni embert a háta mögött? Mi van ha igaz amiről kibeszélik a háta mögött?
2018. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Irigység.
2018. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tapasztalatból írtam hozzá a hazugságot,vagyis volt rá péld,hogy sajnos olyat hallottam vissza,amiben valótlant állítottak
2018. okt. 28. 16:34
 5/8 anonim ***** válasza:
4 Pontosan.
2018. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak sajnos mai napig nem értem,miért jó ez a másiknak?

Miért csinálják ezt akár velem,akár mással?

Legyen nő vagy férfi ennyire élvezik ,hogy másik embernek az életét akár ilyennel tönkre tegyék?

2018. okt. 28. 17:03
 7/8 anonim ***** válasza:
6 Mert egy beteg agyú senki. Azok teszik ezt.
2018. okt. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mai társadalom ilyen: addig sem a saját nehézségeivel foglalkozik - hisz azzal sem tud semmit sem kezdeni...
2018. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!