Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a neve az átváltoztatós...

Mi a neve az átváltoztatós videóknak?

Figyelt kérdés
Voltak teljes külső átváltoztató videók, valami külföldi műsor volt, de nem emlékszem a nevére. Volt például olyan, hogy egy nagyon piercing-es, nagyon extrém külsejű lányt teljesen átváltoztattak, nem is lehetett ráismerni, olyan szép lett. Meg egy másiknál aki szintén nagyon extrém volt, rózsaszín haj, nagyon színes ruhák, sportos külső, aztán egy nagyon szép barna hajú lányt csináltak belőle, ők is mindig megnézték magukat a tükörben, és a legutóbb említett lány el is sírta magát annyira szép volt. Megkérdezték járókelők véleményét is mind a két külsejükről és ezt bejátszották az illetőnek. Tudja valaki hogy ennek mi volt a neve, és hogyan találom meg ezeket a videókat?

#extrém külsők #teljes külső #átváltoztató videók
2019. aug. 1. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre én is emlékszem.


Szerintem TLC-n ment. De meg nem mondom a címét

2019. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez ugrott be :)

2019. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Smaci, lagzi, tipli?

Szerintem ez lesz az.

2019. aug. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, megtaláltam: Snog, marry, avoid. Én ezt láttam régen, de a hozzászólások segítségével találtam meg. Köszönöm.
2019. aug. 2. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!