Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek van értelme az...

Szerintetek van értelme az internetre feltöltött hogyan kell csajozni videóknak? Lesz bárkinek is barátnője attól ha megnéz egy ilyen videót?

Figyelt kérdés
Szerintem ha valaki nem tud becsajozni az nem fog tudni akkor sem ha megnéz egy ilyen csajozós videót.Szerencse is kell a csajozáshoz.Jó helyen kell lenni jó időben.Ti mit gondoltok?
2018. nov. 4. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Rohadtul nincs értelmük, egy sablont próbálnak ráerőltetni az összes emberre, miközben mindenki más.

Ajánlanék az ilyen embereknek inkább - akiknek ennyire nem megy a csajozás - pár önismereti könyvet.

2018. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, de a készítője jókora reklámbevételre tesz szert.
2018. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Á, francokat, semmi értelmük. Akiket így fel lehet szedni azokat nem érdemes. Bár a semmitől az is jobb. Na nagy segítség voltam! :-D Bocs!
2018. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Aki tud csajozni az bárhol/bármikor tud, aki nem az meg nem fog ilyen videótól, míg nem rendezi magában az önbizalmat. Hiába mondod el benne, hogy legyen önbizalmad. Az se jó, ha megjátsza magát. Tehát, ha az a kérdés, hogy ezzel segítesz-e nekik, nem hiszem, de biztos sokan megnéznék
2018. nov. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Becsajozni senki nem fog tőle, de szerintem nem feleslegesek. Olyan szempontból biztos nem, hogy magadra ismerhetsz olyan szituációkban, amikre azt mondják a tapasztaltabbak, hogy ne csináld.

Csak helyén kell kezelni ezeket a videókat, és nem mindent komolyan venni.

2018. nov. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!