Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kikezdett velem egy olyan...

Kikezdett velem egy olyan ember aki gyerekkorom óta ismer mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Volt osztálytársamnak az apjának a haverja aki engem gyerekkorom óta ismer a fiával vagyok egykorú és a mellettünk lévő házba laktak és egy oviba jártam a fiával sokat jártam fel a volt osztálytársamékhoz egyszer csak sokan voltunk és éreztem hogy valaki megfogdosa fenekemet de nem foglalkoztam vele aztán rájöttem hogy ő volt és egy kukot sem mertem szólni annyira zavarba voltam aztán mikor mentem el oda jött hozzám a lépcsőházba olyanokat mondott nekem hogy imádlak ugye az tudod meg puszilgatot.. és zavarba voltam jöttem haza aztán mikor legközelebb elmentem a volt osztálytársamékhoz mondta nekem hogy ez az ember megakar fogni magának én meg kinevetem aztán azt mondta ha nem hiszem el kérdezem meg az anyját és ő is ezt mondta hogy jól járnek vele meg ilyenek aztán én kivoltam akadva elmondtam mindent az anyámnak ő meg valahol összefutot vele és kiosztotta és ő meg azt mondta hogy elakar venni feleségül és megkér apamtol aztán már mióta nem is jártam a volt osztálytársamékhoz miatta mert ez nekem eléggé zavaró mert gyerekkorom óta ismer és nőként néz rám apamtol is idősebb de a volt élettársával vagyis a gyereke anyjával jóba vagyok és tudom ha ez kiderülne ebből nagy balhé lenne és ez nekem így nagyon fura mikor ez volt 18 voltam most vagyok 23 csak mostanában folyton eszembe jut ez
2019. aug. 1. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaaja. Durva sztori. Ebből is látszik, hogy nincsenek pedofilok, csak türelmetlenek. Ez az ember türelmesen megvárta, hogy 18 legyél 😃

Viszont amit tett, az zaklatás.

Érdemes lenne önvédelmet tanulnod, jól tökön tudd rúgni az ilyet!


Nem egy szimpi társaság... Jobb is, ha nem mész arra többet!


Gyakran eszedbe jut...

Nem tudom hogyan léphetnél túl ezen a traumán.

Sajnálom, hogy ez történt veled, de áldozatként nem hibáztathatod magad semmiképp sem!

Pszichológus esetleg...

2019. aug. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kockasajt123 válasza:

Persze hogy eszedbe jut, mert nem dolgoztad fel az hozzá kapcsolódó rossz érzéseket.


Ezt tudod minek hívják? Szexuális zaklatásnak.


( A nemi erőszak más.)


Szexuális zaklatásért börtönt is kaphat, semmiképp ne engedd a közeledbe!


A szüleid segítsége kell, le kell koptatni, persze előbb


tanulmányozzátok a jogszabályokat!!


Azzal ne foglalkozz hogy ő mit szeretne!!


Láttad biztos mekkora balhék vannak emiatt mostanában.


[link]


[link]


Fel a fejjel, okosodjatok, aztán jöhet a faszi eligazítása hogy ez bűncselekmény, aztán majd szívhat a hülyesége

következményei miatt.

2019. aug. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kockasajt123 válasza:

Mindenkinek ajánlom ezt az oldalt olvasásra!!


Mi is a bűncselekmény fogalma?


[link]

2019. aug. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Se vessző, se pont?

Mondd hogy egyetemet végeztél...

2019. aug. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!