Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindíg igaz amit legbelül érzel?

Mindíg igaz amit legbelül érzel?

Figyelt kérdés

Sok megérzésem, de mondanám, hogy szinte az összes bekövetkezett amit megéltem. Viszont nem tudom, hogy igaz e amivel most kapcsolatos. Sok nővel voltam az életemben de volt egy, akivel nagyon különlegesen éreztem magam, szó szerint mint ha legbelül erre vártam volna és ezt ő is így érezte.


A felszíntől eltekintve éreztem, hogy legbelül nagyon hasonlóak vagyunk. Más közegben és családi háttérben nevelkedtünk. Ez miat sokszor összetűzésbe keveredtünk, beálítottságaink és szokásaink miatt is. Az igazság az, hogy ennek ellenére nagyon szeretem őt bármilyen is volt a kapcsolatunk.


A megérzésem azt súgja, hogy ő rá vártam, de sajnos nehezen tudom elképzelni reálisan, hogy mi még együtt leszünk.


Amiket ő megtapasztalt a világból az egy elég rossz hozzáállást adott neki. Úgy mond "nekem mind 1, lessz ami lessz, majd az élet eldönti" + céltalanság. Én pont az ellentétje vagyok ennek, szeretek mindent megtenni a végletekig. Nagy bunkóság lenne megváltoztatni akárkit is de volt amikor ezt a jobbik énjét kihoztam belőle és nagyon jó volt látni, ahogy ragyogott legbelül.


Röviden azt érzem, hogy ő az a bizonyos személy, csak nehezen tudom elképzelni.


Nektek volt már hasonló megérzéseitek, amiről nem tudtátok elképzelni, hogy bekövetkezhet de aztán még is ?


2019. aug. 2. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Valamikor igaz!
2019. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%

Az én kapcsolatomban a barátnőm az elejétől kezdve nem igazán érezte úgy, hogy én akarom őt, vagy hogy neki szüksége lenne e rám. Sőt, rajtam kívül más fiúkról álmodozott, amíg én hajtottam ő érte. Csak hagyta magát beleesni a kapcsolatba, nem is hajtott szinte értem.


Én sem éreztem iránta totális szerelmet, csak azt, hogy nekem ő kell. Valami belső erő irányított, és akárhogy is éreztem magam vele, akármennyire fájt hogy másról álmodozott, mindig szerettem őt, és törődtem vele.


Azóta kinyílt a szeme egy kicsit, változtak az életében dolgok, és a nehézségek közepette megértett engem, és látta milyen vagyok. Teljesen belémesett, és már soha nem akar elengedni, annak ellenére sem hogy én nehéz eset voltam jópárszor.


Szóval az én megérzésem azt súgta, együtt kell lennünk, míg neki azt, hogy nem. Utána az én megérzésem súgta azt a nehézségek közepette hogy nem kell együtt lennünk, ő pedig ezerrel küzdött értem, hogy már pedig de.


Bonyolultak ezek az érzelmek. Nem számít hogy mi következhet be, vagy mi nem, csak kövesd őket.

2019. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!