Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk lányok! Van itt olyan...

Fiúk lányok! Van itt olyan aki egyedül érzi magát?

Figyelt kérdés

Arra értem én ezt, hogy:

Nincs barátja barátnője, vagy nem is volt még abszolút. Pedig nagyon szeretne. Csak nincs elég önbizalom, vagy fél.

Vagy abszolút nincs senki barátja akinek érzéseit elmondhatná. És teljesen egyedül van.

Ha lehet kort is illetve nemet is írjatok légyszi.

Köszönöm előre is!


2019. aug. 2. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem már volt barátnőm. Csak egyik se tudott a létezésemről. Attól még megvoltak. Szóval alfahím vagyok ennyi.
2019. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%

Nekem eddig 25 barátnőm volt, de most senkim nincs kb 2 éve.


1 barátom van akivel ritkán beszélek, a szüleimen, testvéreimen kivül nincs senkim.


Szóval egyedül érzem magam. 26f

2019. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

25 barátnő 26 évesen?:D

Igazán mély kapcsolatok lehettek. :D


Nekem vannak barátaim, barátom is volt, családom is van (testvéreim), mégis szörnyen egyedül érzem magam, bár erőm sincs a kapcsolataim fenntartásához, újakat kialakítani.

De néha rámtör a magányérzet fokozottan. Egyfajta űr amúgyis van, de azt érzem, sosem találok LELKItársa, aki valóban elfogadna, egy hullámhosszon lennénk, de majd egyszer hátha, nem görcsölök rajta, annál rosszabb.

19/L

2019. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Igen, de próbálok megbékélni a helyzettel, elfoglalni magam és nem gondolni rá. 18/L
2019. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Nincs senkim, se család se barát se szerelem.

De már eleget éltem így, most már nem is kell, arról nem is beszélve, hogy amiket eddig lehetőség címszó alatt láttam, mind olyan ember volt, amilyenekben korábban csalódtam, úgyhogy kösz nem. Ha nincsenek már normális, értékrenddel és elvekkel rendelkező, egymásra tekintettel lenni képes emberek, akiknek az érzelmi intelligenciájuk nem egy marék káposzta szintjén van, akkor köszönöm jó lesz nekem egyedül is. Ha valamire vágyom, az egyetlen igaz barát, a szó valódi én nem a manapság elkorcsosult értelmében. De olyan barátságokról hallani is ritkaság, nem még találni egy hozzám hasonló hülyét.

Szexre és párra egyáltalán nem vágyom viszont. Arra már alkalmatlan vagyok, hogy megosszam az otthonom és a személyes életterem bárkivel is hosszabb távon. Meg nem is hiányzik.

2019. aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Van. 21l
2019. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagyok teljesen egyedül, de a mostani barátnőimet nem nagyon érdekli élek-e vagy halok. Szóval ja, kissé egyedül érzem magam.

18/L

2019. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Én :( 25/F
2019. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Én nem érzem magam egyedül, sokáig egyedül éreztem magam, elhagyatottnak..stb de elkezdtem magammal egy életre szóló románcot, hogy egyedül is boldog legyek. :) 22/F
2019. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%

Nálam ez van érvényben:

"Nincs barátja barátnője, vagy nem is volt még abszolút. Pedig nagyon szeretne. Csak nincs elég önbizalom, vagy fél." Kiemelve, hogy nincs önbizalmam. /37F/

2019. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!