Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt az emberek...

Miért csinálják ezt az emberek itt gyakorin?

Figyelt kérdés

Felteszek egy kérdést, és mindig van minimum 1-2 ember, aki privát üzentben válaszol. Tök jó és értelmes válaszokat adnak,semmi intim, semmi privátnak tűnő dolog, és egyszerűen nem értem, hogy miért nem a kérdéshez írják a választ.


Ha később idekeveredik valaki a krédéseimhez, nekik is segítség lehetne, ha látnák.


(Nem mintha problémám lenne vele, de nem értem, és szomjúzom a magyarázatra:D)


2019. aug. 2. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A sok veszekedő, lepontozó miatt. Nekem legalábbis 1-2 ember ezt írta, mikor rákérdeztem. Van, akinek én is privátban válaszolok, de csak egy bizonyos témában, ahol ha leírom a tapasztalatom, azonnal veszekedés lesz, meg anyámat szidják. Viszont mivel tényleg tudok segíteni, a kérdezők nagyon értékelik a tanácsaimat.
2019. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szomjazom vagy szomjúhozom ;)

Egyetértek az előttem szólóval.

Arról nem beszélve, hogy sokszor poénból húzzák le a választ, és rontják az átlagot. Így erre nincs esélyük.

2019. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert elegem van a sok megmondóemberből, aki ha értelmes választ lát, már pontoz is lefele, és írja a hülyeségeit, ami mellőz bármiféle logikát, indoklást, stb. Amúgy ha nem is privátban válaszolok, akkor is csak egyszer írok egy kérdéshez, és egyszer olvasom el a válaszokat is. Utána meg se nyitom, mert feleslegesnek tartom megnézni, hogy most épp kinek mi volt a problémája. Persze, néha én is tévedek, csak ezt nem úgy kell megemlíteni, hogy "te hulyevagy g*ci". Ha meg a kérdezőnek fontos a további reakció, ott a privát üzenet lehetősége.
2019. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jó de kit érdekel hogy hány százalékos az adott válaszoló? Jár érte pénzjutalom?


A szomjúzom pedig bőven előfrodul a magyar irodalmi nyelvben:))

2019. aug. 2. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy inkognitóban akarnak maradni. Lehet, hogy önbizalomhiányosak, és nem bíznak abban, hogy jó választ adnak. Lehet, hogy fel szeretnék venni a másikkal a kapcsolatot.
2019. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Néha nekem is tököm kivan azzal, hogy leírok valamit, például munkával kapcsolatban, és jönnek a lepontozások mert nem minimálbéres proli vagyok, vagy hazugnak neveznek, vagy vannak akik már majdnem önéletrajzot kérnek "bizonyítéknak".


Én amúgy pont privátban nem szeretek írni.

2019. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!