Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne foglalk...

Mit csináljak, hogy ne foglalkozzak a piszkálással?

Figyelt kérdés

Mindig is vékony, alacsony voltam, a mellem kicsi volt.

Az utóbbi időben elkezdtek csesztetni azzal, hogy nincs testem, sose kellek majd senkinek, mert nincs rajtam mit fogni. Az egyik legjobb fiúbarátom pedig csak úgy odaszólt nekem, hogy teljesen lapod vagyok, amire én majdnem sírva fakadtam. Eddig nem nagyon érdekelt, hogy ki mit mond, de a barátaimtól ilyet hallani a legrosszabb.

Mindig is érzékeny típus voltam, ezt tudtam is magamról, de nehéz volt megríkatni mindig.

Egyébként ez genetika, szóval nem az miatt nem hízok, mert nem eszek vagy mert hánytatom magam.

Már őszintén szólva kezdem elhinni ezeket, amiket mondanak.



2019. júl. 26. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyeneken ne törd magad. Akinek emiatt nem kellessz,annak csak örülj. Szard le magasról őket. Egy normális fiú úgyse ezeket fogja nézni.
2019. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiú barátod valószínűleg így akart dominálni, hogy odaszól egy gyengébbnek. Magyarul egy kretén! Az ilyen beszólást kezelheted egy pofonnal is, nem fog vissza ütni valószínűleg. Egyébként sokan szeretik a lapos lányokat, szóval ez hülyeség!
2019. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén? Tudsz ellene tenni, hogy ne ilyen légy? Nem. Akkor feleslegesen kínzod magad. Azokkal szemben, akik piszkálnak, pedig kicsit ki kellene nyitnod a szád és megvédeni magad. Mindenki nézzen tükörbe, senki sem tökéletes.
2019. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én német tanárnőm szó szerint deszka, se melle, se segge és a csontjai is szinte látszódnak. Mindezt 3 gyerek után. Ha neki siketült párt találni és lett 3 gyereke és okos és van önbizalma, akkor hidd el te se vagy csúnya. :)

Találd meg a stílusod, nézd meg hogy melyik évszak típusba tartozol és aszerint próbálj színesebb ruhákat hordani. Ha más nem akkor a stílusoddal, megjelenéseddel sugározhatsz egy kis önbizalmat ami miatt nem fognak piszkálni. Még egy deszka modell is jól tud kinézni, ha megtalálja a hozzá illő színeket, ami kiemeli a szépségét. Csak azért mert valaki alacsony és vékony nem fognak piszkálni. Ha nem jól öltözködsz meg nem szép a hajad, akkor előbb piszkálódnak a fiatalok. Sajnos ez már régóta így megy. Ha valaki nem elég divatos azt cikizik a többiek.

2019. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad gyengének látszani. Tudom, nem könnyű, de nem lehetetlen.

Vagy sz@rd le, de tényleg úgy, mint akit nem érdekel, vagy nevesd ki, de úgy, hogy hallja is, vagy esetleg szólj be neki te is valamit, amitől azonnal elmegy a kedve az egésztől, de semmiképp se fakadj sírva, mert az ilyen szerencsétlen barmok sajnos pont ezt akarják elérni.

2019. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 15 éves vagyok, 159cm és jelenleg 39kg. Ijesztően sovány vagyok. 2 ok miatt. Anyukám 43kg volt amikor terhes lett vekem így gemetikailag, a másik meg, hogy elkaptam egy vért megtámadó vírust ami miatt lefogytam 4 hónap alatt 4 kilót, azaz 42-38ra. Undorító a mai társadalom. 40 fokba hosszú nadrágba járok mert nem bírom elviselni azokat a fintorgó embereket akik végig néznek rajtam. A fiúk így jellemeznek "undorító" mert fenekem is lapos. A szeremcsém, hogy mellem az van. Most neki álltam enni, így 2 nap alatt 1 kiló felment rám. Remélem már meg is marad. És emelett mozgok. Most napi 100 guggolás, 100 súlyzós kéz emelés, és 100 lábemelést csinálok, hogy kicsit izmosodjak is. Igazából engem nagyon mélyen érintenek ezek a beszólások de csak annyit tudok ajánlani, hogy gondolj erre: Ha felnőtt leszel biztosan megy rád 1-2 kiló és minden nő irigyelni fog. Várom a napot amikor jó alakom lesz és a mostani husis lányok meg tehén ként fognak irigyelni. Ez tudom, magyon csúnya volt de az is az amit velünk vékonyakkal tesznek a telebb lányok. Remélem egyszer vissza kapják.
2019. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!