Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is van ilyen napja? Ez...

Másnak is van ilyen napja? Ez gáz? /lustaság/

Figyelt kérdés

Csütörtökön és pénteken nagyon korán kellett kelnem. Emellett egyébként elaludni sem tudtam.

Péntek délután már úgy jöttem haza hogy rottyon voltam. Majdnem elaludtam a buszon. Szóval délután laza semmittevés volt a programom, mert megérdemlem.


Viszont a mai nap sem lett tartalmasabb.

Filmeztem, próbáltam elaludni, de nem sikerült és már megint fekve nyomkodom a telefont.


Az eleinte megérdemelt pihenésből már rossz érzés lett, mert lenne dolgom. Az egyiket holnap reggelre kéne megcsinálni, a másikat meg már túl régóta halogatom.


Nektek mennyire van punnyadós napotok? Hogy megy ez másnál?


2019. aug. 3. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi, nekem is. Valamikor ki kell pihenni a fáradalmakat. És hát ha lustaság, akkor lustaság. Ki mondta, hogy tökéletesnek kell lenni? Mindent az utolsó pillanatban csinálok meg, de akkor megcsinálom.
2019. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Hey, üdv! Két napja rohadok itthon, részben szó szerint. Most már utálom magam annyira, hogy össze fogom szedni magam egy-két órán belül és irány a világ.. Vagy legalábbis a bolt, minimum.

Csütörtökön már nem bírtam egyenesen ülni a széken, annyira fáradt voltam. Nem mondom, hogy kipihentem magam. De ez most már akkor is zavar ebben a formában.

Szerintem te is csinálj meg valamit a dolgaid közül, vagy talán az összeset és pihenj úgy. Sokkal jobb érzés lesz! Tapasztalatból mondom. Extrém lusta vagyok.

2019. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Én inkább nagyon korán kelek és munka előtt csinálom meg a dolgaimat, pl tanulást, mert munka után már nem tudom rávenni magam semmire.

Ebéd után szundiztam egy jót, most meg fetrengek és gyakorizok. :D

2019. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezért jó ha az ember extrovertált és nem a lakásban döglik egész nap.
2019. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
5-kor keltem így is..
2019. aug. 3. 17:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Előbb az extrém hőség, most pedig a hidegfront az, ami lustálkodásra kényszerit. Én is csak tehetetlenkedem már 1-2 napja. Most is pihi van. Bár mentségemre szóljon, korán kelek és aminek kész kell lenni, az kész van, aztán habzsi-dőzsi-pihi van.
2019. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!