Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki nem akart középiskolába...

Aki nem akart középiskolába bejárni, az miért nem járt be?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 10. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Utáltam mert ki voltam közösítve.
2019. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Több dolog jött össze,bár így utólag hülye kifogások. Az egyik az, hogy néhány osztálytársam állandóan piszkált, amikor nem hagytam az osztályfőnök bennem kereste a hibát(talán ha szépen kértem volna őket nem csinájá, stb) a másik pedig az említett tanár, az osztályfőnököm. Vidéken éltem, átszálással kellett minden nap bejárni. Rendszerint nem volt gond, de főleg téli időben csúsztak a járatok és késve értem be. Ilyenkor persze volán igazolás. A tanár közölte, hogy nem hajlandó elfogadni "ilyen sz@r papirfecnit" ha kések akkor inkább be se menjek,ő nem akar többet velem foglalkozni. Persze az osztály előtt azok meg rajtam röhögtek. Szóval ilyenkor már be sem mentem ami szintén nem tetszett a tanárnak, így végül egyre többet hiányoztam.

Tudom, van akinek ez gyerekesnek tűnik, de ott akkor ez hiányzott a legkevésbé, otthon is gondok voltak, így a végén lesza rtam.

2019. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én bejàrtam de minek?? Inkàbb hagytam volna ott minél hamarabb.
2019. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Remélem nem gond, hogy nem középsuli, hanem egyetem.


Harmadéves egyetemostaként lelki gondjaim voltak. Erre gyógyszereket írt fel a pszichiáter, a kezdetekben mindenki támogató volt, meg szépen haladtam, aztán hirtelen minden összeomlott körülöttem. A lényeg, hogy én elkezdtem nem bejárogatni, volt, hogy az ágyból nem tudtam kikelni, hogy bemenjek vizsgára és pótvizsgára mentem csak be.


Állandóan kimerült voltam, fáradt, lehangolt, a végtagjaim zsibbadtak, stb.


Megfordult a fejemben, hogy halasztok egy évet, de az édesanyám nagyon erőltette én pedig összeszorítottam a szemeimet és nagy nehezen megcsináltam a tárgyakat majd az államvizsgát. Hát nem túl szép eredménnyel, de meglett. :)


Szóval én a lelkiállapotom miatt nem jártam be, mulasztottam sokat.

2019. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért a legtöbben. Az, hogy "piszkáltak", hogy a tanár nem állt mellénk és hasonlók nem gyerekes kifogások. Lehet, hogy utólag butaságnak tűnik, de akkor, még gyerekként, úgy, hogy minden nap ott kell lenni és a legtöbb tekintetben ezekre az emberekre vagyunk utalva nagyon is megalázó, ha a diáktársainktól és a tanárainktól is ezt kapjuk. Engem is bántottak, sokszor megvertek és bárki felnőtthöz fordultam segítségért azt is az én nyakamba akarta varrni, mondván, én tehetek róla. Mert ugye minden diák szeretné, hogy bántsák, kiközösítsék, ezért nyilván csak ezért teszünk... Felnőttekre vagyunk utalva, akik f0snak az egészbe. És ez megalázó, ráadásul engem tönkre is tett. Ezért ott kötöttem ki, hogy megálltam az épület előtt a parkolóban, feltettem a kérdést, hogy miért csinálom? Mert kell? Az állam szerint kell? A szüleim szerint kell? A tanárok szerint kell? Idegenek szerint is kell? Szerintem nekem ez nem kell. És tovább sétáltam.
2019. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!