Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy valaki...

Miért van az, hogy valaki életében másodszor van edzőteremben és már rögtön teszi fel az edzőtermes szelfiket meg ilyeneket ír ki?

Figyelt kérdés

És akkor már úgy tolja fel magáról a képeket folyamatosan,hogy #fitness,#edzősélet stb.El tudjátok képzelni.

Nem feltétlenül zavar.Csak egy kicsit irritál.


2019. aug. 3. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
mert egy divatmajom
2019. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Én meg azt nem értem,

1. erről miért kell kérdést kiírni

2. neked nincs életed, hogy másén pörögsz?

2019. aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Dehogy,van életem.

Csak lényegesen aktívabb vagyok,mint ők.

A kérdéshez semmi közöd,sis.

Magadra ismertél?

Érdekes, én senkinek nem dicsekszem,mennyit edzem.Meg nekem az edzőtermi edzés valóban edzést jelent.

Rendszeres.Kemény edzés.Nem tükör előtti szelfi,20 guggolás a lehető legkisebb súllyal aztán 5 perc séta, megint 20 perc póz.Én fejlődni járok oda.Nem pózolni.

A logikát egyébként mellőzi a kijelentésed.Ugyanis ha nekem egy kérdés kiírása miatt nincsen a te elméleted szerint életem,akkor én ugyanúgy feltételezem,hogy neked a kérdés megválaszolása miatt nincs életed.

Egyszerűen elmondtam.Engem nem idegesít.Engem ez irritál.Hidd el,hogy nem foglalkoztat annyira.Csak gondoltam hogy felteszek egy kérdést.

2019. aug. 3. 17:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert kibaxott nagy önbizalomhiánya van... De hogy megnyugodjon a lelked, az ilyen emberek 1-2 hónap után már nem fogják az edzőtermet látogatni.
2019. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem feltünési viszketegsége van.
2019. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Vaaagy egyszerűen csak lelkesedik az edzés miatt és lehet, hogy később ez alábbhagy és nem edz tovább, de most még megvan a "lendület" és postol.
2019. aug. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert másoknak akar megfelelni és képet mutatni.


Ha csak magának akarna, akkor már eleve nem is lenne fontos fent lennie facén stb....

2019. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!