Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Téged mi hajt, milyen céljaid...

Téged mi hajt, milyen céljaid vannak az életben?

Figyelt kérdés
Kort és nemet ha írtok azt megköszönném.
2019. aug. 4. 11:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%

Az emberiség pusztulásának elősegítése. Nem gyűjtök szelektíven, pazarlom az ételt és a vizet, annyit megyek autóval, amennyit tudok és erre buzdítok mindenkit.

És igazából még csak nem is hazudok, tényleg szeretném látni a nagy bukást és xartengert. Aztán az előtt meghalok, hogy komolyan érintene a dolog.

Szerintem jó terv.

2019. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Minél több könyvet elolvasni. 28/F
2019. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Egy állás, ahová nem gyomorideggel járok be mindennap és egy saját lakás, ahol nyugodtan élhetek a macskáimmal.


34/f

2019. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
Nincs célom, de ezt jól álcázom , magamnak is elhitetem, hogy van értelme valamiért élni, pedig nincs. Ez azért már durva, nem?
2019. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%
A napi, másnapi feladatok. (37F)
2019. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

Sok minden, és az hajt, hogy egyszer élünk. Ki akarom ezt használni a lehető legjobban. Úgy akarok meghalni, hogy legyen mit mesélnem, legyen mit felmutatnom.


Jelenleg ezek a legfontosabbak:

- jogsi megszerzése (KRESZ elsőre meg lett, remélhetőleg a gyakorlat is jól megy majd)

- felsőfokú angol nyelvvizsga megszerzése idén (a tudás megvan, egy-két dolog van, amin még csiszolni szeretnék a biztos eredményért)

- középfokú olasz nyelvvizsga megszerzése érettségiig (eztán, természetesen a felsőfokú is tervben lesz)

- három emelt érettségi ötös eredménnyel


A nagyobbak, amiket igazán vágyok megtenni:

- felvételt nyerni álmai egyetemére

- publikálni legalább egy írásomat

- rendezni egy filmet

- a lehető legtöbb helyet látni a világon

- a lehető legtöbb újdonságot kipróbálni


18/L

2019. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Barátnőm megtartása, lakás és autó (rendes, átlag élet megszerzése), baráti körrel való kapcsolat ápolás.

Karrierben, pedig az I-II világháborús konfliktus régészet megalapítása itthon (igen, nem egyszerű feladat, de ez a jó benne).

22/f

2019. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%
Hogy elveszítsem a szüzességemet. Legjobb álmom.
2019. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

A következő 1 évben:

Éjjel nappal tanulni, hogy bejussak a pszichológiára:

2 emelt érettségit csinálni legalább 85 %-os eredménnyel

2 nyelvvizsga....

És folyamatosan spórolok, és felreteszek pénzt, mert én nem számíthatok senkire, mindent magamnak kell megteremtenem..


A további céljaim:

az angol nyelvet folyamatosan gyakorolni, mert a mai világban már szükség van rá, és szeretek jó filmeket nézni, de vannak amik nincsenek fent magyarul, tehát szeretnék úgy megtanulni angolul hogy az se okozzon nekem gondot ha nincs meg a film magyarul.

És munkát is könnyebb tálalni angol nyelvtudással.

A szüleim, családom megtettek mindent, hogy boldogtalan legyek, egy darabig hittem nekik hogy egy vesztes vagyok akinek nincs helye az életben... Tehát célom hogy a kívánságuknak az ellenkezője valósuljon meg és azon vagyok, hogy a celjaimat megvalósítsam, és egyszer eljöjjön az a pillanat amikor a családból én (az a vesztes senki akit eldobtak maguktól) legyek a legsikeresebb, és egyszer majd alakuljon úgy az élet hogy hozzám kelljen majd fordulniuk segítségért... akkor majd az anyámat idézve elmondhassam hogy "nekem noncs ettr időm es energiám "..

2019. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Kertesház, de nem irreálisan nagy kerttel. Kis konyhakert, de megintcsak nem egy irreálisan nagy valami, amit úgyse művelnék meg.

1 vagy 2 kutya.

Normális, kiegyensúlyozott párkapcsolat.

Maximum 6 óra munka, rugalmas munkaidővel és olykor home office-lehetőséggel.

Lassú élet, idő bizony olykor néha punnyadásra is, idő hobbikra is, sportra is, nem állandó rohanás, nem percre beosztott élet.

Változatos sport, hol otthon torna, hol elmenni futni, hol gyalogtúra, hol bringatúra, hol úszás, hol falmászás.

Írni egy könyvet az életemből.

Néha egy-egy kisebb utazás.



Fentiek egyrészt irreálisak, másrészt szerintem nem is efelé tartok. Viszont az áloméletem nagyjából ilyesmi.

2019. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!