Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen celjaid vannak az eletben?

Milyen celjaid vannak az eletben?

Figyelt kérdés
Legyen az barmilyen apro,vagy elerhetetlennek tuno szivesen olvasnam :)
2015. okt. 29. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

írni pár könyvet, elolvasni pár könyvet, találni lelki békét, rajzolni pár dolgot, sztendapolni jól, írni és rendezni néhány filmet, találni mégegy jó macskát, elveszni önmagamban, hallani valami zenét aminek nem jut eszembe a címe, életben maradni ameddig nem sikerül legalább kettő ezekből, karaokézni. valaki interjúvoljon meg.

f/25

2015. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Boldognak lenni...
2015. okt. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1.Szeretném a saját életem szabadon élni még mielőtt meghalok


2.Az 1.ért megteremteni a szükséges anyagi javakat


3.Ha a felső pontok pipa vagy közben a másodiktól függően azért jó lenne látni és élni is a világban


4.Ha valahogy elérném ezeket akkor jönne a neheze keresni egy hasonló felfogású lehetőleg emberi lényt


(egyedül is jó de nem a legjobb legalább is ezt mondják )

5.? Ez a világtól függően változni fog például ha lenne Űrlift biztos kipróbálnám


Nagy vonalakban ennyit szerettem volna írni remélem érdekes volt

.

.

.

.

Lassan célszerű lenne aludnom is

2015. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Valami monumentálisat alkotni/felfedezni a fizika terén. Ez egy álom..cél pedig, hogy a fizika felmérőm kiváló legyen. Sajnos elég ironikus.
2016. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megszerezni az orvosi diplomám és utána gyógyítani. Nem érdekel, h sz*r fizetés meg lerobbant kórházak stb., nekem ez a szerelmem és lehet elveszítem miatta a párom, de nekem muszáj ezt csinálnom, ha törik ha szakad, én orvosnak születtem.
2016. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hogy eljöjjön végre az a "nagy ötlet" amire egész életemben várok, hogy eszembe jusson valami ami megváltoztatja az életemben. Ez nem elérhetetlen, vannak emberek akiknek bejött. ;)
2019. márc. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!