Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem zavarj a nőket a...

Miért nem zavarj a nőket a vastag retkes bőrkeményedés a sarkukon/talpukon? Katasztrófa miket látni így nyáron, még az amúgy teljesen ápoltnak tűnt nőknél is.

Figyelt kérdés
bőrkeményedés, nők, ápoltság

2019. aug. 4. 14:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%

Te férfi/ fiú vagy, rendszeresen sz@rakodsz azzal hogy lereszeld a bőr keményedést a sarkadról?

A férfiaknak nem szokott olyan lenni a sarkuk/ talpuk?

2019. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
ÉN?? Igen fiú vagyok és rendszeresen. Lehet a férfiaknál is ez a helyzet, de azokat nem nézem.
2019. aug. 4. 14:41
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Azért, hogy te tudjál mit kérdezni a gyakorin.
2019. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Mert nagyon hamar képződik, ha nyár van és szandált hord az ember. és napi 8-9 óra munka + utazás + háztartás + sport / gyerek , szőrtelenítés, házasélet ,csekk befizetés és a többi hülyeség mellett erre jó esetben heti egyszer van energiám.
2019. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
Sok férfinak is olyan. De engem nem érdekel mások talpa, se nőké, se férfiaké 😊
2019. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
93%
Miért nem zavarja a férfiakat a vastag retkes bőrkeményedés a sarkukon/talpukon? Katasztrófa, miket látni így nyáron... Ezt oda-vissza lehet kérdezni, attól függetlenül, hogy te kiknek a lábát szoktad nézegetni.
2019. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
Szoktam figyelni az emberek lábát a buszon, metrón, tömegben. A nők bőrkeményedése még elhanyagolható a 3 centi hosszú, gombás körmű, szőrös, sebes, ápolatlan, nyilvánvalóan soha nem kezelt bőrkeményedéses nagypapa lábak mellett.
2019. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
14%

Hm, nem tudom. Álló/futkosó munkám van, ritkán ülök még tömegközlekedésen is, és nekem nincs olyan csúnya repedt sarkam. Tíz éve foglalkoztam vele utoljára.

De amúgy nem rossz kérdés.

Ahogy az is elég lelombozó, ha egy amúgy tök csinos nő olyan szinten csámpásan megy, hogy nézni is rossz.

Mármint na. Nem az van, hogy mi nők jól akarunk kinézni? Ha a többi részre adunk, akkor erre is illik vagy akkor hagyja el magát rendesen az ember. Szerintem.

2019. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%
Nézi a tököm mások lábát.
2019. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 nemaRendőrség ***** válasza:
84%
Engem pl egyáltalán nem zavar, se a barátnőmön, se random emberek lábán. Igaz nemvagyok egy lábfétises creep aki direkt ezeket figyeli
2019. aug. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!