Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a termékről? Hatásos?

Figyelt kérdés
[link]

2019. máj. 28. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem van, és igen, hatásos. Én nagyon szeretem, a forgófejet pedig Joy és Glamournapokkor akciósan tudod megvenni hozzá.
2019. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bőrkeményedésnél is hatásos?
2019. máj. 28. 18:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2019. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:)
2019. máj. 28. 18:51
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem tökre nem vált be. A talpammal nem csinál semmit, csak forog rajta, ugyanis amint kicsit is jobban odanyomom, akkor leáll. Így aztán némi elhalt hámsejtet lehoz ugyan, de azt egy sima bőrradír is lehozza, de a bőrkeményedés meg végképp túl nagy falat neki. Én megbántam, hogy megvettem, nem is használom, nem jó semmire, csak azért dőltem be, mert menőn néz ki.
2019. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Anyukámnak van ő nem volt tőle elájulva.. Használta egy pár hónapig de utána mondta, hogy szinte semmit nem ért utána. Nyilván jó alternatíva lenne de én inkább Ebből a pénzből pár hónapig tudsz menni pedikűrre ahol nem csak a sarkad csiszolgatják.
2019. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyumnak használ nekem nem annyira. Pedig nem durva a bőrkeményedésem.
2019. máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Miért kell mindenkit lepontozni, akinek nem tetszik? Nem elég, hogy feleslegesen dobtunk ki pénzt, de még ti is megbüntettek miatta? 🙂
2019. máj. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Akkor nem tudom hogy döntsek. Eleve azért tettem fel a kérdést mert azért van ára a terméknek.

Azért köszi a válaszokat, még jöhetnek. :)

2019. máj. 29. 13:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Kéz - és lábápolás manikűr- pedikűr szakmán dolgozom, szuper jó ez a termek, szetetem is nagyon.

Vannak hozza erősebb azaz durvább es gyengébb hengerek is.

Amazonrol rendeltem ugyan olyan. :)

2019. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!