Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrkeményedésre kinek van...

Bőrkeményedésre kinek van bevált praktikája?

Figyelt kérdés

A sarkamon a bőr meg van keményedve, ki van száradva. Próbáltam különböző krémeket, de egyik sem vált be. Kinek mi vált be erre a problémára?

A válaszokat előre is köszönöm.



2019. júl. 4. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én feláztatom és lereszelem habkővel. Nem nagy kaland.

Krémeket nem próbáltam, de gondolom vagy nem hatékony, vagy ha tényleg van benne maró annyag akkor fàjni fog ha későn szeded le, ami talpon elég kellemetlen. De gondolom ettől nem kell tartani, az ilyen lábpuhító krémek inkább hidratálókrémek amitől kevésbé lesz száraz a bőr, de a bőrkeményedést nem fogja leszedni.

Amúgy létezik ilyen lábpuhító-zokni is, majd kipróbàlom ha esedékes lesz a kövi pedikűr.

2019. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez teljesen egyéni de én úgy szoktam hogy beáztatom a lábam sima meleg vízbe(max rakok hozzá pár csepp pl levendula olajat) utána jó vastagon bekenem kókusz olajjal és folpackba becsavarom és várok negyed óra 20 percet. Leöblítem a lábam átmengyek a sarkamon habkővel utána megmosom a lábam mégegyszer és a végén valamilyen krém vagy az előbb említett kókusz olaj(nagyon pici mennyiségben de ezzel vigyázz ha mezítláb vagy otthon meg ne csússz!)
2019. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedikuros 🤦🏽‍♀️
2019. júl. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!