Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy csődtömeg vagyok. Hogyan...

Egy csődtömeg vagyok. Hogyan lehetnék kevésbé az?

Figyelt kérdés
Szerencsétlen vagyok. Semmiben sem vagyok jó. Tele vagyok dühvel, amit alig bírok elfojtani. Legszívesebben törnék-zúznék, de vissza kell fognom magam.
2019. aug. 4. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
tegyél ellene
2019. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1:

Nem mondod.:/ Mégis hogy? Járjak el valami agytúrkászhoz, hogy megmondja, amit már tudok?

2019. aug. 4. 18:42
 3/8 Pupusz ***** válasza:
86%
Az "agyturkász" segít megismerni önmagad. Ő nem mondja meg sem azt, amit tudsz, sem azt, amit nem tudsz. Te mondod meg, ő csak segít rájönnöd, hogy ki vagy, mi a problémád és hogyan tudsz azon átlendülni, megoldani. Segítséget nyújt megismerned önmagad, amire láthatóan nagy szükséged van. Persze csak ha jó pszichológus, nem pedig kókler. Meg kell találnod magadban az értéket, a jót, a hasznosat, az utadat, amin szívesen jársz. Ezen kívül meg kell tudnod bocsájtani azoknak, akikre dühös vagy. A saját érdekedben, mert a harag rossz tanácsadó. Neked sem jó, ha dühös vagy.
2019. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Meg kell találnod magadban az értéket, a jót, a hasznosat, az utadat,"


Már számtalanszor kutattam ezeket, de egyet sem találtam magamban.

2019. aug. 4. 18:57
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Sokat nem tehetsz, az emberi környezet miatt nem sokkal tudsz előrébb jutni.
2019. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pupusz ***** válasza:
30%
Akkor lehet, hogy először másokban kell megtalálnod a szépet, a jót, az értéket, hogy aztán magadban is megtaláld.
2019. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Ha egészséges vagy, máris többet érsz nálam.


F/lúzer/epilepsziás

2019. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok egészséges.
2019. aug. 5. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!