Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20-21 évesen ha valaki egy...

20-21 évesen ha valaki egy csődtömeg, annak már mindegy nem?

Figyelt kérdés

Első dolog amire visszavezethető minden rossz szerintem az,hogy gátlásos,önbizalomhiányos alak vagyok,de még ha esetleg a gátlások el is tűnnek,akkor is alig tudok megszólalni,nem tudok mit mondani még családnak se,általában ezzel a pár szóval dolgozok:

igen,nem,aha,hát ja,ühüm,a-a,ja és hasonló egyszavas válaszok,esetleg egy tőmondat.Ha már valamire egy összetett mondattal tudok reagálni,esetleg magamtól ki tudok egyet mondani már tisztára büszke vagyok magamra.


A másik dolog meg,hogy érzéseket se tudok kifejezni.Nem is tudom sírtam-e már el magam valami miatt(ami nem tv-ben volt hanem való életben),arra se emlékszek mikor örültem annyira valaminek hogy önkívületben voltam.

Kb 8-10 éve már barátaim sincsenek,akkor gyerekkorban azért még könnyebben mentek a dolgok.

Pénzem természetesen nincs semmire,kedvem dolgozni nincs,minek is dolgozzak mikor semmi célom nincs...


Szóval,hogy lehet ilyen helyzetekből kikerülni,mikor valakinek teljesen céltalan az élete?

A sablonszöveget mellőzzük ha lehet,mert pl én hiába járok el sportolni,ott is ugyanolyan láthatatlan ember vagyok,nem tudok semmit mondani max vigyorgok mint a tejbetök.


2015. júl. 2. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezekszerint nem csak én vagyok teljesen ugyanebben a helyzetben
2015. júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy csődtömeg. Merj közeledni az embereknek és kérdezz tőlük. Lásd meg mindenben a pozitív oldalát. Van közük az embereknek ahhoz, hogy csődtömegnek érzed magad? Például: kiközösítettek valaha?
2015. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor ne járj el sportolni hanem edzél egyedül.


Nem kell hozzá lemenni a gyúróba inkább csináld a saját testsúlyos erősítést vagy ahogy manapság hívják 'fegyencedzés'

Nagyon komoly eredményeket lehet vele elérni és bitang jó testet tudsz vele felépíteni.


Ha teljesen tejbetök vagy az ilyen felerősített jól kinéző pasik akkor is kellenek a csajoknak is és haverok is lesznek akik követnek.


És azt mondom próbálj valami havert szerezni akivel elütitek az időt mert ha van kivel menni akkor könnyebben bonyolódsz csajok közé meg más társaságokba.


Ja és ba.sszatok be, az tök jól old mindent a duma is könnyebben megy.

És nem kell befosni ettől még nem leszel alkesz csak éppen nem kell szentfazéknak lenni.


Szóval edzél keményen, szerezz be valami havert akármilyen suta legyen is, jól ba.sszatok be és járkáljatok el mindenfelé és legfőképpen a világ legmagasabb pontjáról szarjál mindenre.

2015. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2#:nem közösítettek ki,én nem tudok megszólalni,főleg társaságba,szóval nem is csodálom hogy leszarnak,én se szívesen haverkodnék olyannal aki nem nyitja ki a száját
2015. júl. 2. 17:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Erre az a megoldás, hogyha azért is erőlteted a beszélgetést.


Vagy elmész egy pszihológushoz, aki elküld csoportterápiára, ahol több ilyen gátlásos embert összeültetnek, és rákényszerítik őket a beszélgetésre :D

Ez lenne a legegyszerűbb megoldás.

2015. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Márkus Jakab válasza:
Én is csődtömeg vagyok. Ahogy telik az idő, a csőd is és a tömeg is nő, párhuzamosan. A csőd amúgy egyenes arányban áll a tömeggel.
2016. jan. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!