Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismerjem be az emberek előtt,...

Ismerjem be az emberek előtt, hogy egy csődtömeg vagyok?

Figyelt kérdés

Tehát nincsenek barátaim, barátnőm, és még szűz vagyok. Nem voltam még buliban sem, nem járok sehová, sehol sem voltam még haverral sem, max 10 évesen biciklizni meg ilyenek...


Például mikor megkérdezik tőlem, hogy szűz vagyok -e, akkor azt mondom hogy persze hogy nem. De látják rajtam, hogy hazudok, biztos hogy szűz vagyok, mivel úgy nézek ki, olyan a kisugárzásom, vagy nem tudom. Sőt inni sem szoktam, és nem ismerem a piákat... Fb-m sincs, tehát nem igazán van életem, ahogy írtam, egy csődtömeg vagyok. Hobbim van, ennyi. Nem akarok tovább hazudozni és kamu történeteket kitalálni, hogy milyen vagyok. Mi lenne, ha egyszerűen az igazságot mondanám? Kinevetnének?


20/F


2016. dec. 3. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy magányos farkas vagy. Jobban hangzik. Kifejezetten menő.
2016. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi
2016. dec. 3. 20:16
 3/9 anonim ***** válasza:
2016. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

akkor csinálj fészbúkot és egyből lesz életed!


én jót nevetnék rajtad azt biztos!

2016. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Clay Morrow ***** válasza:
Igazából erre nincsen recept. És még is hol kérdezik olyan gyakran, hogy szűz vagy-e vagy sem? Igazából semmi közük. Ha pedig te úgy érzed, hogy az igazságot szeretnéd mondani, hát mondd azt és ne olyan frusztráltan, bágyadtan.
2016. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Add önmagadat, szerintem ezekben nincs semmi gáz.
2016. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, az embereken nem látszik, hogy szüzek-e, vagy se, ezt csak te képzeled. A nőknél ki lehet deríteni, a férfi azt mond, amit akar.


Tanulsz, vagy dolgozol valamit? Mik a céljaid az életben? Ha találsz egy területet, ami a szívügyeddé válik, akkor egyből lesz minden. Ha lesz hobbid, megismerkedsz egy csomó emberrel, akik közül lesznek barátaid, barátnőt is találhatsz. Az új barátaid elhívhatnak helyekre, ahol megismerheted a piákat és bulizhatsz :) Én se tudtam, mi az a buli, és a sör-bor-pálinka szentháromságon kívül semmit nem ismertem. Aztán együtt laktam egy borásszal, ő kóstoltatott, meg magyarázott egy csomót a borokról. A mostani munkatársaimmal pedig el szoktunk járni helyekre, és mindig mást isznak, szóval sok koktélt, meg ivós szokást, játékot megismertem általuk :)

2016. dec. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amit az utolsó írt, hogy majd a hobby meg a munkahelyen megoldja, hát nekem nem oldotta meg.
2016. dec. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Hát nem tudom komolyan örülnél ha meglenne egy tajtrészeg csaj és csinálnál 1 facebookot... Ne is törődj másokkal nem mindenki ugyanolyan, nekik is biztos van egy életbeli esemény ami nem megy. Pl mi lenne ha én 1 dzsinn lennék és az etye-petyézésért kapnál 1 szétesett családot sérült gyerekkel meg csalfa nővel...
2016. dec. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!