Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is ennyire depressziós?

Más is ennyire depressziós?

Figyelt kérdés

Konkrétan kikészülök ha meglátok egy olyan képet/videót amin állatokat, embereket bántanak. Vagy ami arról szól hogy mennyire tönkre lett téve a bolygó.. Hogy egyes emberek hogyan élnek.

Az állatok miként pusztulnak el. A cirkuszi állatok hogyan vannak kínozva.. Stb..

Nagyon durván megvisel, folyamat kikészülök és nem bírom felfogni hogy ez mint hogy lehetséges.. Egyedűl kevés vagyok "megmenteni" bármit is.

Egyszerűen képtelen vagyok elviselni. Legszivesebben kiszállnék ebből az életből annyira fáj. Nekem nem a saját dolgaim fájnak.. Hanem mindenki másé.. Talán túl "lelkis vagyok".. Nemtudom..

Hetek óta kivagyok.. Már már öngyilkosságot is fontolgatok.. Egyszerűen képtelen vagyok végignézni ezt. Tudom hülyén hangzik.

De konkrétan belebolondulok..

Még arra is gondoltam hogy ha megtenném, mi változna? Nyílván semmi..

De írhatnék egy füzetet amibe beleírnám az érzéseimet.. A "miértet" ... Talán annak lenne valami haszna.. Felkapná kicsit valami sajtó és feleszmélne pár nagyobb ember aki tehet is a bolygoért valamit .. Nemtudom..


2019. aug. 7. 03:16
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Engem is elkeserít a mérhetetlen emberi brutalitás, aljasság, kegyetlenség, de ha csak apró dolgokat is tudunk tenni, hogy ezt ellensúlyozzuk valamennyire. Én például szelektíven gyűjtöm a szemetet, nem pazarlom az áramot, vizet, a számítógépre energiatakarékos programok vannak telepítve, segítek a bajba jutott embereken, állatokon, ahol tudok, volt, hogy hajléktalanokat megmentettem a megfagyástól, ha csak ennyivel jobbá tudom tenni a világot, már megérte. Ne akarj ártani magadnak, kezdetben tégy apró, jó dolgokat, adj célt, értelmet az életednek, gyere ki ebből a gödörből, sokan vagyunk, akik hasonlóan érzünk és nem adjuk fel, te se add fel.
2019. aug. 7. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Egy fecske is csinál telet 😎
2019. aug. 7. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

A viselkedésed NEM normális. Fordulj azonnal pszichológushoz.

Más érző embert is megbotránkoztatja, hogy mi történik a világban, sokan tesznek is ellene, de azért ilyen mélyre nem sokan süllyednek, mint te.

2019. aug. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Én ezeknek csak örülök
2019. aug. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem depresszió.
2019. aug. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!