Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemetek egymással...

Miért ilyen szemetek egymással az emberek?

Figyelt kérdés

Most itt konkrétan az internetes kommentháborúkra gondolok.

Ma olvasgattam facebookon az időjárásos oldalak előrejelzéseit, és elképesztő hogy ugranak egymásnak azok az emberek akik szeretik a hőséget, és azok akik nem. Mi szükség van erre?

Igazából itt leginkább a hőségpártiak azok, akik nagyon támadják azokat, akik le merik írni, hogy nem bírják, rosszul vannak, és várják a lehűlést. Ráadásul az a helyzet, hogy nem csak a fiatal korosztály ilyen tiszteletlen, hanem idősebbek is írnak olyanokat egymásnak, hogy az valami elképesztő. Egyszerűen nem értem mit olyan nehéz elfogadni azon, hogy van aki ezt szereti, van aki pedig azt. Deee, vonatkozhat ez most bármire, mert mindenen ilyen vita megy. Mintha mindenki bizonygatni akarná, hogy az ő nézőpontja, látásmódja a helyes, és mindenki más, aki nem ért vele egyet, az egy idióta. Komolyan, én nem emlékszem olyasmire, hogy úgy 10-15 évvel ezelőtt ilyen dolgokon is hajba kaptak volna az emberek, csak mióta mindenki ennyire online életet él, a porbafingó kisiskolástól kezdve a nyugdíjasokig.


2019. aug. 9. 18:02
 1/5 mkvenner ***** válasza:
100%
Amióta nem egymás szemébe kell mondani a dolgokat, azóta a többség ilyen. Itt élik ki magukat. Ennyi örömük van az életben.
2019. aug. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A vitakultúra és érzelmi intelligencia teljes hiánya. Normális ember felfogja, hogy nem egyformák az emberek és, ami neki jó nem biztos, hogy mindenki másnak is.
2019. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
# 2 Igen, ez így van. De a kommentek között sajnos egy sincs, aki ezt leírná, ami azt jelenti, hogy állati sok a sötét ember.
2019. aug. 9. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Az csak egy felület a gójoknak, ahol szájkaratézhatnak fizikai sérülés nélkül. Hidd el hasznos funkciót tölt be. Bárki vagy, a közösségi oldal úgyis magába ránt, amin felhúzd magad, mivel ez a célja az egésznek. Ha kutyusokat kedveled (ezt könnyen kideríti az MI a lájkokból) azt fogod észrevenni, hogy a hírfolyamodon olyan tartalmak jelennek meg, amin höböröghetsz pl. ahol kutyát esznek, kutykínzók...teljesen lesokkolnak a képpel. Illegális szemétlerakók. A lényeg a hőbörgés, mások hibáin csámcsogva saját hibáink eltörpül, ezt a szerepét tölti be.
2019. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezért vagyok biztos benne, hogy én bármikor meg tudok majd élni itthon, mert ennyi idiótánál mindig jobb leszek 😃


Nem örülök neki, mert jobb lenne azért valahol szlovénia szintjén lenni legalább, de hát fényévekre vagyunk tulük igényessébben is. Ott is rengeteg a hülye persze, de itt tényleg kimeríthetetlen forrás van belőlük...

2019. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!