Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Két INTJ kijön egymással?

Két INTJ kijön egymással?

Figyelt kérdés
Valoszinüleg nem és nincs ilyen haverom/barátom hogy tudjam.

2018. máj. 24. 21:49
 1/4 Todboy ***** válasza:

Kijön, a lelkitársam is INTJ volt, én is az vagyok.

Már nincs meg, 6 év után elhagytam. Általános a rivarizálás közöttük, még, ha nem is szándékosan.

Túlságosan intelligens és tehetséges volt, mellette állandóan butának éreztem magam.

2018. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány INTJ kell egy villanykörte kicseréléséhez?

EGY, aki megkérdezi gyakorin, EGY, aki válaszol, és EGY, aki kicseréli, azaz összesen HÁROM.

2018. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet off, de én is INTJ vagyok, és van egy videós, aki szintén az, de nekm nagyon szimpatikus.
2018. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy INTJ számára az egyetlen tökéletes - arroganciától függően egyetlen értelmes - embertípus egy másik INTJ, aki nem kergeti ki a világból a marhaságaival :D

Úgyhogy igen, mindenképpen remekül kijönnének egymással, de bele kell kalkulálni azt, hogy állandóan versengenének és kötekednének egymással, mindenből vitát csinálnának, próbálgatva, ki az erősebb. De mondjuk ezt még egy INTJ élvezi is, szóval ha külső szemlélőnek úgy is tűnhet, mindjárt kikaparják egymás szemét, náluk ez nem azt jelenti, hogy szimpátia-bajok lennének... :D

2018. máj. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!