Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A munkahelyen mindenki a...

A munkahelyen mindenki a szexről, illetve arról beszél ki hogy csinálja meg az asszonyt, meg ki kivel volt együtt. Minden munkahelyen ez megy, én nem beszélek senkivel a magánéletemről?

Figyelt kérdés

2019. aug. 9. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Eleinte nálunk is ez volt. Mikor odakerültem, persze mindenki arra volt kíváncsi, hogy van-e baràtom. Eleinte mindig kérdezgették találkoztunk-e a hétvégén, mit csinàltunk stb aztán mivel sosem mondtam semmit, leszoktak róla. Múltkor viszont a főnököm kérdezett rá, miért nem költözünk össze végre, mert így nincs értelme a kapcsolatomnak. Ehhez mi köze van? Meg múltkor az egyik munkatársam mondta, biztos a sok szex miatt vagyok csinos. Ilyenekre nem mondok semmit. Senkinek semmi köze a magánéletemhez, a szexuális életem pedig rám és a páromra tartozik. Ha nem beszélsz a magánéletedről az a te döntésed. Emiatt ne érezd rosszul magad.

24N

2019. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%
Proliság van nálunk is. Az embereknek nincs rendes hobbija, ha 10 percig el kell foglalniuk magukat akkor tátott szájjal kapcsolgatják a TV-t majd depresszióba zuhannak és egymást hívogatják telefonon. De olyan munkatársaim is vannak 40 fölött akiknek az a program, hogy ájultra isszák kb magukat. Ha rendes téma jön elő akkor csak urban legendekkel és sztereotípiákkal dobálóznak, olyankor meg az a baj. És akkor kérdezik, hogy én miért beszélek keveset.
2019. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!