Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha napi szinten...

Mit tegyek, ha napi szinten sírok, mert valaki kitalálta, hogy együtt vagyok egy személlyel, mintha én mondtam volna?

Figyelt kérdés

Soha nem láttam, nme beszéltem az illetővel, azt sem tudtam eddig, hogy létezik... Mindenki azt hiszi, hogy én találtam ki, hogy ő a pasim... Ami nonszensz. Olyat is vissza jallottam, hogy mivel orvos a pasi, biztos a rendelésen szerettem bele...


A legtöbben tényként kezelik, hogy mi kavartunk, vagy együtt vagyunk...


De ez az ember azt hiszi, tőlem indult és mindent mond rólam.


Rengeteg időbe telt azt is kitalálni, ki ez a bizonyos "ricsu", akivel mindenki csesztett...


Én nem is tudtam, hogy van ilyen ember a városban és valaki nagyon benézett valamit...


2019. ápr. 15. 23:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, nekem van egy ideje barátom, akivel annyi közös van ezzel az emberrel, hogy ugyanaz a keresztenvük, valaki benézett valamit... De hogy ezért tűrjem a megaláztatásokat, hogy "szerelemes lettem" a dokiba.
2019. ápr. 15. 23:17
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
"Mit képzel rólam, kérem? Én igenis egy tisztességes asszony vagyok!" Mint ha csak az egyik 1930-as évekbeli Jávor Pál filmből léptél volna ki... :D
2019. ápr. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem írtam ilyet...


Aműgy igenis nagyon kivagyok miatta...

2019. ápr. 15. 23:58
 4/6 anonim ***** válasza:
és?
2019. ápr. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ti valamiféle debilek vagytok?
2019. ápr. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez miért "debilség", hogy valaki kitalált valamit rólad és mindenki ezt beszéli... Mintha én mondtam volna...
2019. ápr. 16. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!