Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányként nagyon szőrös vagyok,...

Lányként nagyon szőrös vagyok, de korlátozottak a lehetőségeim szőrtelenítést illetően. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva megyünk egy balatoni táborba,ahol többen leszünk,sátor,közös zuhanyzó,szóval mások is látni fogják.A környezetemben már megszoktam,látták,tudják,de ez most új lesz kicsit tartok tőle. Nem ciki közös helyen borotválni,vagy ha nem vagyok mindenhol szőrtelen? Sosem voltam még ilyen szituban. L.

2019. aug. 11. 05:11
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Ha zavar, miért nem otthon borotválkozol?
2019. aug. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Epilátor ès egy hètig szőrtelen leszel.
2019. aug. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Hát.. A szőr természetes dolog és a strandon is van sok szőrös férfi és nő és azt mondanám, hogy ne foglalkozz ezzel. De gondolom, hogy ez nem nyugtat meg és hogy a gyerekek kegyetlen kritikusok.. Talán beszéld meg ezt anyukáddal és menj el gyantáztatni.

Amúgy mi az, hogy korlátozott szőrtelenítési lehetőség?

2019. aug. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Ha van rá módod vegyél egy villanófényes szőrtelenítőt.Nagyon megéri.
2019. aug. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki ott szoeteleniteni, hat a tobbiek hol csinaljak szerinted?:D

Epilator tenyleg jo, 10k korul is van mar. De eleg az is ha veszel egy borotvat, aztan atmesz vele a labadon, honaljadon. Szerintem ez taborba praktikusabb.

2019. aug. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha legyantázod a kezed, lábad, akkor az egy-két hétig még szép lesz, nem fog látszani. Az intim területeket meg lehet borotválni.
2019. aug. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Epilator 1 hétig jó szokott nekem lenni, ajánlom. Viszont a gyanta még jobb. A szőrtelenítő krém is egy gyors megoldás még otthon (lábszáron nekem nem jött be).

Amúgy nem gáz borotválkozni, másoknak is kell.

2019. aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ne foglalkozz vele, ha neked nem felel meg borotváld le azt kész, a te véleményed számit nem másoké
2019. aug. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!